Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli USL League Two (Amerika Birleşik Devletleri) liginde: zamanın %89,3'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. USL League Two Amerika Birleşik Devletleri | 89,3% | 694 |
| 2. PFL Filipinler | 89,1% | 101 |
| 3. U19 Bundesliga Almanya | 88,6% | 201 |
| 4. Brasileiro U17 Brezilya | 86,9% | 122 |
| 5. Derde Divisie Hollanda | 86,7% | 128 |
| 6. NPFL Nijerya | 86,3% | 182 |
| 7. MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri | 86,2% | 224 |
| 8. 1. Division Kazakistan | 85,5% | 117 |
| 9. 2. Division - Group 2 Norveç | 85% | 113 |
| 10. Victoria NPL Avustralya | 84,8% | 112 |
| 11. Paulista - U20 Brezilya | 84,5% | 220 |
| 12. Eliteserien Norveç | 83,9% | 137 |
| 13. Meistriliiga Estonya | 83,9% | 112 |
| 14. 1. Deild Faroe Adaları | 83,3% | 102 |
| 15. 3. Division - Girone 1 Norveç | 82,8% | 122 |
| 16. 1 Lyga Litvanya | 82,1% | 134 |
| 17. Second League - Group 3 Rusya | 82% | 150 |
| 18. Elite One Kamerun | 82% | 111 |
| 19. Football League - Highland League İskoçya | 81,7% | 109 |
| 20. Victoria NPL 2 Avustralya | 81,5% | 108 |
| 21. Liga 3 Gürcistan | 81,4% | 129 |
| 22. 2. Division - Group 1 Norveç | 81,1% | 111 |
| 23. Pro League A Özbekistan | 81% | 100 |
| 24. Damallsvenskan İsveç | 80,8% | 120 |
| 25. 3. Division - Girone 3 Norveç | 80,7% | 114 |
| 26. Second League - Group 1 Rusya | 80,5% | 133 |
| 27. Non League Premier - Isthmian İngiltere | 80,2% | 106 |
| 28. Torneo Federal A Arjantin | 80,1% | 261 |
| 29. NWSL Women Amerika Birleşik Devletleri | 80% | 140 |
| 30. Youth Championship Rusya | 79,9% | 149 |
| 31. 3. Division - Girone 5 Norveç | 79,9% | 139 |
| 32. 3. Division - Girone 6 Norveç | 79,8% | 124 |
| 33. Esiliiga B Estonya | 79,8% | 124 |
| 34. Victoria Premier League 2 Avustralya | 79,1% | 115 |
| 35. Oberliga - Hessen Almanya | 79% | 100 |
| 36. 3. Division - Girone 2 Norveç | 79% | 138 |
| 37. Elitettan İsveç | 78,9% | 109 |
| 38. Second League - Group 2 Rusya | 78,8% | 118 |
| 39. New South Wales NPL Avustralya | 78,1% | 160 |
| 40. Division 2 - Västra Götaland İsveç | 78% | 123 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.