Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli Esiliiga A (Estonya) liginde: zamanın %84,1'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. Esiliiga A Estonya | 84,1% | 113 |
| 2. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 83,3% | 102 |
| 3. Özbekistan Oliy Ligi Özbekistan | 82,7% | 139 |
| 4. Regionalliga - West Avusturya | 81,5% | 157 |
| 5. EFL League One İskoçya | 80,9% | 110 |
| 6. Serie A Brezilya | 80,7% | 212 |
| 7. Meistriliiga Estonya | 80% | 110 |
| 8. Football League Two İskoçya | 79,5% | 112 |
| 9. 1. Division Belarus | 78,6% | 126 |
| 10. EFL League One İngiltere | 77,5% | 307 |
| 11. Liga Nacional Honduras | 77,4% | 115 |
| 12. Premier Lig İskoçya | 77,2% | 149 |
| 13. Veikkausliiga Finlandiya | 76,9% | 104 |
| 14. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 76,9% | 212 |
| 15. Regionalliga - Mitte Avusturya | 76,7% | 163 |
| 16. Liga Profesional Argentina Arjantin | 76,6% | 261 |
| 17. Belçika Birinci Ligi Belçika | 76,5% | 170 |
| 18. V-Ligi Vietnam | 76,5% | 102 |
| 19. Ligue 1 Tunus | 76,1% | 134 |
| 20. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 75,8% | 165 |
| 21. Liga Nacional Guatemala | 75,4% | 167 |
| 22. Primera División Venezuela Venezuela | 75,4% | 114 |
| 23. Primeira Liga Portekiz | 75,4% | 187 |
| 24. 3. Liga Almanya | 75,2% | 202 |
| 25. National League (Küme) İngiltere | 75,2% | 315 |
| 26. Premier Lig Galler | 75,2% | 117 |
| 27. Torneo Federal A Arjantin | 75,1% | 342 |
| 28. Primera B Metropolitana Arjantin | 75,1% | 229 |
| 29. Premier Lig İngiltere | 75% | 212 |
| 30. Beta Ethniki Yunanistan | 75% | 132 |
| 31. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 75% | 100 |
| 32. Bundesliga Almanya | 74,9% | 179 |
| 33. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 74,3% | 105 |
| 34. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 74,2% | 198 |
| 35. Tayland Ligi Tayland | 73,9% | 142 |
| 36. Serie B Brezilya | 73,9% | 203 |
| 37. Championnat National Fransa | 73,9% | 157 |
| 38. Fransa Ligue 1 Fransa | 73,7% | 213 |
| 39. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 73,6% | 121 |
| 40. 1. division Danimarka | 73,3% | 105 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.