Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli 1. Division (Kazakistan) liginde: zamanın %92,1'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. 1. Division Kazakistan | 92,1% | 126 |
| 2. MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri | 87,6% | 217 |
| 3. 2. Division Kıbrıs | 87,3% | 126 |
| 4. 1st League - RS Bosna-Hersek | 86,9% | 175 |
| 5. Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan | 86,8% | 121 |
| 6. Druha Liga Ukrayna | 86,1% | 108 |
| 7. 1st Division Arnavutluk | 86,1% | 115 |
| 8. Letonya 1. Ligi Letonya | 85,5% | 124 |
| 9. 3. Division - Girone 3 Norveç | 85,2% | 122 |
| 10. 3. Division - Girone 6 Norveç | 85,1% | 134 |
| 11. Persha Liga Ukrayna | 85% | 120 |
| 12. Non League Div One - Isthmian South East İngiltere | 84,3% | 191 |
| 13. 2. Frauen Bundesliga Almanya | 84,3% | 108 |
| 14. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası | 84,2% | 146 |
| 15. NB III - Southwest Macaristan | 84% | 144 |
| 16. Landesliga - Salzburg Avusturya | 84% | 100 |
| 17. Liga 3 Gürcistan | 84% | 106 |
| 18. Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan | 83,7% | 147 |
| 19. Bosna-Hersek Premier Ligi Bosna-Hersek | 83,6% | 122 |
| 20. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 83,6% | 152 |
| 21. Tweede Divisie Hollanda | 83,5% | 218 |
| 22. NPFL Nijerya | 83,5% | 218 |
| 23. 1. division Danimarka | 83,5% | 109 |
| 24. Virsliga Letonya | 83,5% | 121 |
| 25. Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan | 83,5% | 139 |
| 26. 4. liga - Divizie A Çekya | 83,4% | 151 |
| 27. Liga 2 Endonezya | 83,1% | 166 |
| 28. Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz | 83% | 100 |
| 29. 3. Division - Girone 4 Norveç | 82,9% | 123 |
| 30. Vtora Мakedonska Fudbalska Liga Kuzey Makedonya | 82,9% | 111 |
| 31. Second League Bulgaristan | 82,8% | 209 |
| 32. Liga Nacional Guatemala | 82,8% | 116 |
| 33. Football League Two İskoçya | 82,7% | 104 |
| 34. C-League Kamboçya | 82,5% | 103 |
| 35. Damallsvenskan İsveç | 82,5% | 120 |
| 36. Victoria NPL Avustralya | 82,3% | 130 |
| 37. Primera División (Şili) Şili | 82,2% | 129 |
| 38. Ligi kuu Bara Tanzanya | 82,2% | 129 |
| 39. Oberliga - Mittelrhein Almanya | 82,2% | 157 |
| 40. 1st League - FBiH Bosna-Hersek | 82,1% | 123 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.