Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli MLS Next Pro (Amerika Birleşik Devletleri) liginde: zamanın %91,4'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri | 91,4% | 139 |
| 2. Super League Women Belçika | 89,8% | 108 |
| 3. 1st League - RS Bosna-Hersek | 89,6% | 134 |
| 4. Damallsvenskan İsveç | 88,5% | 130 |
| 5. Premier League Uganda | 87,1% | 101 |
| 6. Premier Lig Kuzey İrlanda | 86,6% | 142 |
| 7. Super League Kenya | 86,2% | 130 |
| 8. 4. liga - Divizie D Çekya | 85,5% | 117 |
| 9. Letonya 1. Ligi Letonya | 85,4% | 130 |
| 10. Ligue 1 Cezayir | 85% | 127 |
| 11. Third League - Southeast Bulgaristan | 85% | 127 |
| 12. 1. Liga Promotion İsviçre | 84,8% | 184 |
| 13. NB III - Northwest Macaristan | 84,7% | 189 |
| 14. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 84,2% | 146 |
| 15. National 3 - Group J Fransa | 84,2% | 101 |
| 16. Elitettan İsveç | 84,1% | 132 |
| 17. NPFL Nijerya | 84,1% | 201 |
| 18. Esiliiga A Estonya | 84% | 125 |
| 19. Ermenistan Süper Ligi Ermenistan | 84% | 100 |
| 20. 4. liga - Divizie A Çekya | 83,9% | 155 |
| 21. Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar Almanya | 83,6% | 116 |
| 22. Virsliga Letonya | 83,5% | 109 |
| 23. 1 Lyga Litvanya | 83,4% | 145 |
| 24. Division 2 - Södra Svealand İsveç | 83% | 100 |
| 25. Liga Premier Serie A Meksika | 83% | 176 |
| 26. Zhongguo Zuqiu Xiehui Jiaji Liansai Çin | 82,9% | 193 |
| 27. 1. Liga U19 Çekya | 82,9% | 146 |
| 28. Ligue 1 Tunus | 82,9% | 105 |
| 29. Super Liga Sırbistan | 82,8% | 163 |
| 30. Division 2 - Norrland İsveç | 82,7% | 110 |
| 31. 3. Division - Girone 5 Norveç | 82,7% | 133 |
| 32. Liga Leumit İsrail | 82,7% | 156 |
| 33. Victoria NPL Avustralya | 82,6% | 121 |
| 34. Litvanya A Ligi Litvanya | 82,6% | 109 |
| 35. Reserve League Belarus | 82,5% | 143 |
| 36. National Soccer League Ruanda | 82,4% | 131 |
| 37. NB III - Southwest Macaristan | 82,3% | 226 |
| 38. Tercera División RFEF - Group 9 İspanya | 82,2% | 135 |
| 39. Ligue 2 Tunus | 82,2% | 135 |
| 40. Premier League Gana | 82,2% | 163 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.