Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli Druha Liga (Ukrayna) liginde: zamanın %88,6'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. Druha Liga Ukrayna | 88,6% | 114 |
| 2. Tercera División RFEF - Group 11 İspanya | 86,1% | 166 |
| 3. Supreme Division Women Rusya | 86% | 100 |
| 4. Ligue 2 Cezayir | 86% | 228 |
| 5. Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan | 85,6% | 146 |
| 6. Campionato San Marino | 85,4% | 158 |
| 7. Third League - Southeast Bulgaristan | 85,4% | 178 |
| 8. Liga MX Femenil Meksika | 85,3% | 225 |
| 9. 4. liga - Divizie B Çekya | 85,1% | 141 |
| 10. Third League - Southwest Bulgaristan | 84,9% | 106 |
| 11. Malezya Süper Ligi Malezya | 84,9% | 119 |
| 12. Ermenistan Birinci Ligi Ermenistan | 84,6% | 117 |
| 13. Victoria NPL Avustralya | 84,5% | 129 |
| 14. Liga Premier Serie A Meksika | 84,3% | 351 |
| 15. Tercera División RFEF - Group 13 İspanya | 84,3% | 172 |
| 16. 3. liga - West Slovakya | 84,3% | 121 |
| 17. Premier Lig Galler | 83,9% | 112 |
| 18. MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri | 83,7% | 208 |
| 19. 1st Division Arnavutluk | 83,7% | 104 |
| 20. Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan | 83,5% | 158 |
| 21. Esiliiga A Estonya | 83,5% | 115 |
| 22. Vtora Мakedonska Fudbalska Liga Kuzey Makedonya | 83,5% | 121 |
| 23. Regionalliga - Mitte Avusturya | 83,3% | 156 |
| 24. Primera División RFEF - Group 2 İspanya | 83,1% | 201 |
| 25. NB I Macaristan | 82,8% | 122 |
| 26. Segunda División RFEF - Group 2 İspanya | 82,7% | 168 |
| 27. Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan | 82,6% | 115 |
| 28. 2. liga Slovakya | 82,6% | 155 |
| 29. Youth Championship Rusya | 82,5% | 120 |
| 30. 2. Frauen Bundesliga Almanya | 82,5% | 114 |
| 31. 4. liga - Divizie D Çekya | 82,4% | 153 |
| 32. Premier Lig Kuzey İrlanda | 82,4% | 153 |
| 33. Division 2 - Norrland İsveç | 82,3% | 113 |
| 34. 1st League - RS Bosna-Hersek | 82,3% | 175 |
| 35. Super League Kenya | 82,2% | 180 |
| 36. Serie D - Girone D İtalya | 81,7% | 175 |
| 37. 4. liga - Divizie F Çekya | 81,7% | 153 |
| 38. Super Liga Slovakya | 81,6% | 125 |
| 39. Football League - Highland League İskoçya | 81,4% | 210 |
| 40. Regionalliga - West Avusturya | 81,4% | 161 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.