Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli Moldova Süper Ligi (Moldova) liginde: zamanın %86,1'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. Moldova Süper Ligi Moldova | 86,1% | 115 |
| 2. 1st Division Arnavutluk | 85,1% | 101 |
| 3. Second League - Group 4 Rusya | 84,4% | 122 |
| 4. 2. SNL Slovenya | 84,2% | 101 |
| 5. Second League - Group 3 Rusya | 83,9% | 149 |
| 6. Bosna-Hersek Premier Ligi Bosna-Hersek | 82,8% | 116 |
| 7. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 82,6% | 109 |
| 8. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 82,5% | 143 |
| 9. Premier Lig Galler | 82,2% | 118 |
| 10. Rusya Birinci Futbol Ligi Rusya | 82,2% | 247 |
| 11. 1. division Danimarka | 81,7% | 120 |
| 12. Super Liga Sırbistan | 81,3% | 224 |
| 13. Tercera División RFEF - Group 13 İspanya | 81% | 158 |
| 14. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 81% | 142 |
| 15. Persha Liga Ukrayna | 80,9% | 136 |
| 16. 1. Division Kıbrıs | 80,8% | 146 |
| 17. Rossiyskaya Premyer-Liga Rusya | 80,6% | 139 |
| 18. Tayland Ligi Tayland | 80,5% | 149 |
| 19. Liga F İspanya | 80,5% | 205 |
| 20. U18 Premier League - South İngiltere | 80,4% | 112 |
| 21. U18 Premier League - North İngiltere | 80,3% | 122 |
| 22. Liga II Romanya | 80,3% | 147 |
| 23. Esiliiga A Estonya | 80,2% | 106 |
| 24. Tercera División RFEF - Group 16 İspanya | 80% | 170 |
| 25. Ettan - Norra İsveç | 80% | 160 |
| 26. Second League - Group 2 Rusya | 79,8% | 124 |
| 27. Second League - Group 1 Rusya | 79,6% | 181 |
| 28. Avusturya Bundesliga Avusturya | 79,2% | 120 |
| 29. 1. Division Belarus | 79% | 105 |
| 30. Tercera División RFEF - Group 8 İspanya | 78,9% | 175 |
| 31. Premier Lig İngiltere | 78,9% | 227 |
| 32. J3 League Japonya | 78,8% | 156 |
| 33. II Liga - East Polonya | 78,8% | 189 |
| 34. Tercera División RFEF - Group 5 İspanya | 78,6% | 154 |
| 35. İsviçre Challenge Ligi İsviçre | 78,4% | 102 |
| 36. Second League Bulgaristan | 78,4% | 134 |
| 37. I Liga (Polonya) Polonya | 78,3% | 180 |
| 38. Primera División Bolivya | 78,3% | 115 |
| 39. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 78,2% | 179 |
| 40. EFL League One İngiltere | 78,2% | 335 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.