Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli 1st Division (Arnavutluk) liginde: zamanın %89,8'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. 1st Division Arnavutluk | 89,8% | 127 |
| 2. Super League of Malawi Malavi | 86,9% | 122 |
| 3. Queensland NPL Avustralya | 86,8% | 121 |
| 4. NPFL Nijerya | 86,5% | 207 |
| 5. Tercera División RFEF - Group 12 İspanya | 86,1% | 151 |
| 6. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 85,5% | 117 |
| 7. U21 League 1 Cezayir | 84,6% | 130 |
| 8. Oberliga - Nordost-Nord Almanya | 84,3% | 102 |
| 9. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası | 84,2% | 114 |
| 10. Tercera División RFEF - Group 16 İspanya | 84,1% | 145 |
| 11. Second League - Group 1 Rusya | 84% | 169 |
| 12. Premier Lig Kuzey İrlanda | 83,9% | 137 |
| 13. Elitettan İsveç | 83,8% | 117 |
| 14. 3. Lig - Group 3 Türkiye | 83,5% | 170 |
| 15. Oberliga - Mittelrhein Almanya | 83,5% | 103 |
| 16. Tercera División RFEF - Group 11 İspanya | 83,4% | 253 |
| 17. Second League - Group 4 Rusya | 83,1% | 148 |
| 18. NB III - Northwest Macaristan | 83,1% | 219 |
| 19. Liga F İspanya | 83% | 153 |
| 20. Ligue 2 Cezayir | 83% | 147 |
| 21. Primera División Bolivya | 82,9% | 152 |
| 22. Second League - Group 3 Rusya | 82,7% | 214 |
| 23. Litvanya A Ligi Litvanya | 82,7% | 104 |
| 24. Esiliiga A Estonya | 82,6% | 109 |
| 25. Regionalliga - Tirol Avusturya | 82,5% | 103 |
| 26. National 3 - Group D Fransa | 82,4% | 131 |
| 27. Second League - Group 2 Rusya | 82,3% | 181 |
| 28. Campionato San Marino | 82,3% | 124 |
| 29. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 82,1% | 151 |
| 30. National 3 - Group E Fransa | 81,9% | 105 |
| 31. Liga II Romanya | 81,9% | 149 |
| 32. National 3 - Group B Fransa | 81,7% | 104 |
| 33. Ligi kuu Bara Tanzanya | 81,7% | 104 |
| 34. Campionato Primavera - 2 İtalya | 81,7% | 104 |
| 35. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 81,6% | 136 |
| 36. Ligue 1 Cezayir | 81,6% | 152 |
| 37. U18 Premier League - South İngiltere | 81,5% | 135 |
| 38. First League Kuzey Makedonya | 81,4% | 102 |
| 39. Non League Premier - Southern South İngiltere | 81,2% | 154 |
| 40. Premier League Gana | 81,1% | 132 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.