Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli Esiliiga A (Estonya) liginde: zamanın %85,2'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. Esiliiga A Estonya | 85,2% | 122 |
| 2. Czech Liga Çekya | 84,4% | 160 |
| 3. Umaglesi Liga Gürcistan | 84,3% | 102 |
| 4. FNL Çekya | 83,9% | 137 |
| 5. Meistriliiga Estonya | 83,2% | 125 |
| 6. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 83,1% | 130 |
| 7. Beta Ethniki Yunanistan | 82,5% | 126 |
| 8. Football League Two İskoçya | 82,5% | 114 |
| 9. First League Bulgaristan | 82,4% | 153 |
| 10. Liga F İspanya | 81% | 153 |
| 11. Super Liga Slovakya | 80,9% | 110 |
| 12. Primeira Liga Portekiz | 80,7% | 181 |
| 13. Serie C Brezilya | 80,2% | 106 |
| 14. Premier Lig İngiltere | 80,2% | 232 |
| 15. Division 2 Suudi Arabistan | 79,7% | 138 |
| 16. Ligue 1 Cezayir | 79,7% | 118 |
| 17. Liga I Romanya | 79,1% | 139 |
| 18. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 79,1% | 129 |
| 19. 3. Liga Almanya | 78,8% | 208 |
| 20. Bundesliga Almanya | 78,7% | 188 |
| 21. Premier Lig İskoçya | 78,6% | 131 |
| 22. Ligue 2 Fransa | 78,5% | 205 |
| 23. U19 Bundesliga Almanya | 78,5% | 349 |
| 24. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 78,5% | 107 |
| 25. Primera División Bolivya | 78,5% | 195 |
| 26. Premier Lig Galler | 78,3% | 138 |
| 27. Eredivisie Hollanda | 78% | 214 |
| 28. 1. Division Kıbrıs | 78% | 109 |
| 29. Super League Çin | 77,8% | 158 |
| 30. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 77,6% | 143 |
| 31. Liga de Expansión MX Meksika | 77,5% | 120 |
| 32. Segunda División Peru | 77,4% | 137 |
| 33. Endonezya Süper Ligi Endonezya | 77,3% | 181 |
| 34. Premier Lig Kuzey İrlanda | 77,1% | 144 |
| 35. Eerste Divisie Hollanda | 76,8% | 233 |
| 36. 1. Lig Türkiye | 76,4% | 191 |
| 37. J. Ligi Japonya | 76,4% | 165 |
| 38. 3. Lig - Group 2 Türkiye | 76,4% | 165 |
| 39. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan | 76,3% | 139 |
| 40. Categoría Primera A Kolombiya | 76,1% | 209 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.