Devre arasındaki üstünlük korunuyor mu?
Devrede önde giden takımın ne sıklıkla kazandığı; gerçekten birinin önde olduğu maçlar arasında.
Devre üstünlüğü en güvenli Serie D (Brezilya) liginde: zamanın %86,8'inde korunuyor.
| Lig | Üstünlük korundu | Önde geçilen maç |
|---|---|---|
| 1. Serie D Brezilya | 86,8% | 136 |
| 2. Esiliiga A Estonya | 86,7% | 120 |
| 3. 2. liga Slovakya | 86,5% | 104 |
| 4. U19 Bundesliga Almanya | 85,9% | 277 |
| 5. Meistriliiga Estonya | 85,5% | 117 |
| 6. 3. Lig - Group 2 Türkiye | 84,4% | 135 |
| 7. Tercera División RFEF - Group 14 İspanya | 84% | 169 |
| 8. Tercera División RFEF - Group 16 İspanya | 83,9% | 180 |
| 9. Premier Division İrlanda | 83,6% | 110 |
| 10. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 83,3% | 120 |
| 11. Premier Lig Kuzey İrlanda | 83,2% | 113 |
| 12. NB I Macaristan | 82,9% | 123 |
| 13. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 82,9% | 105 |
| 14. Tercera División RFEF - Group 8 İspanya | 82,7% | 168 |
| 15. Super Liga Sırbistan | 81,9% | 138 |
| 16. Second League Bulgaristan | 81,7% | 104 |
| 17. I Liga (Polonya) Polonya | 81,7% | 180 |
| 18. 1st Division Arnavutluk | 81,6% | 125 |
| 19. Prva Liga Sırbistan | 81,5% | 130 |
| 20. Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz | 81,3% | 112 |
| 21. Kazakistan Süper Ligi Kazakistan | 80,8% | 125 |
| 22. Czech Liga Çekya | 80,4% | 168 |
| 23. Primera B Şili | 80,3% | 117 |
| 24. Allsvenskan İsveç | 80,3% | 132 |
| 25. Ligat ha'Al İsrail | 80,3% | 142 |
| 26. NB II Macaristan | 80% | 145 |
| 27. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası | 80% | 105 |
| 28. LigaPro Portekiz | 79,8% | 109 |
| 29. Liga F İspanya | 79,8% | 104 |
| 30. 2. Lig Türkiye | 79,7% | 281 |
| 31. Tercera División RFEF - Group 11 İspanya | 79,5% | 166 |
| 32. Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz | 79,4% | 131 |
| 33. 1. Division Belarus | 79,4% | 126 |
| 34. Zhongguo Zuqiu Xiehui Jiaji Liansai Çin | 79,4% | 126 |
| 35. Regionalliga - SudWest Almanya | 79,3% | 121 |
| 36. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan | 79,3% | 145 |
| 37. Football League Two İskoçya | 79% | 100 |
| 38. Regionalliga - West Almanya | 78,7% | 127 |
| 39. First League Bulgaristan | 78,6% | 117 |
| 40. Eredivisie Hollanda | 78,6% | 154 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca devrede eşitliğin bozulduğu maçlar. Beraberlik, kaybedilen üstünlük sayılır.