Hat-trick nerede oluyor?
Hat-trick görülen maçların, tüm maçlara oranı. Her yerde nadir: büyük liglerde otuz yedi maçta bir kadar.
Esiliiga A (Estonya) en çok görüyor — maç başına hat-trick: 0,103.
| Lig | Maç başına | Maç |
|---|---|---|
| 1. Esiliiga A Estonya | 0,103 | 174 |
| 2. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 0,09 | 122 |
| 3. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 0,089 | 112 |
| 4. Campionato San Marino | 0,087 | 104 |
| 5. Singapur Premier League Singapur | 0,078 | 103 |
| 6. Liga II Romanya | 0,077 | 233 |
| 7. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 0,073 | 164 |
| 8. 3. Lig - Group 2 Türkiye | 0,072 | 264 |
| 9. Segunda División Peru | 0,071 | 197 |
| 10. 1. Division Norveç | 0,069 | 232 |
| 11. Meistriliiga Estonya | 0,069 | 174 |
| 12. Eerste Divisie Hollanda | 0,065 | 356 |
| 13. Coupe de France Fransa | 0,064 | 173 |
| 14. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 0,063 | 128 |
| 15. U19 Bundesliga Almanya | 0,061 | 524 |
| 16. AFC Şampiyonlar Ligi 2 Uluslararası | 0,061 | 131 |
| 17. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 0,06 | 166 |
| 18. İsveç 1. Lig İsveç | 0,058 | 173 |
| 19. Úrvalsdeild İzlanda | 0,057 | 123 |
| 20. Ykkönen Finlandiya | 0,056 | 126 |
| 21. Primera División Uruguaya Uruguay | 0,056 | 108 |
| 22. Premier Lig Kuzey İrlanda | 0,054 | 221 |
| 23. Ettan - Norra İsveç | 0,052 | 173 |
| 24. La Liga İspanya | 0,051 | 352 |
| 25. Umaglesi Liga Gürcistan | 0,048 | 166 |
| 26. Druha Liga - Group B Ukrayna | 0,047 | 106 |
| 27. V-Ligi Vietnam | 0,047 | 171 |
| 28. 1. Division Belarus | 0,046 | 197 |
| 29. Serie A İtalya | 0,046 | 351 |
| 30. Tweede Divisie Hollanda | 0,044 | 296 |
| 31. FA Cup İngiltere | 0,044 | 137 |
| 32. Championship İskoçya | 0,044 | 160 |
| 33. Litvanya A Ligi Litvanya | 0,043 | 116 |
| 34. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 0,041 | 222 |
| 35. Super Liga Sırbistan | 0,04 | 274 |
| 36. AFC Şampiyonlar Ligi Uluslararası | 0,04 | 126 |
| 37. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası | 0,039 | 153 |
| 38. Premier Lig İskoçya | 0,038 | 209 |
| 39. 3. Liga Almanya | 0,037 | 349 |
| 40. A-League Avustralya | 0,037 | 135 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Bir oyuncunun bir maçta üç ya da daha fazla golü, kendi kalesine goller hariç. Oyuncu kayıttaki adıyla tanınır, yani bir lig ancak olayları golcü adı taşıdığında görünür.