Hat-trick nerede oluyor?
Hat-trick görülen maçların, tüm maçlara oranı. Her yerde nadir: büyük liglerde otuz yedi maçta bir kadar.
PFL (Filipinler) en çok görüyor — maç başına hat-trick: 0,26.
| Lig | Maç başına | Maç |
|---|---|---|
| 1. PFL Filipinler | 0,26 | 127 |
| 2. 3. Division - Girone 6 Norveç | 0,166 | 175 |
| 3. Nasjonal U19 Champions League Norveç | 0,155 | 116 |
| 4. Esiliiga B Estonya | 0,154 | 162 |
| 5. Kakkonen - Lohko A Finlandiya | 0,126 | 111 |
| 6. 3. Division - Girone 1 Norveç | 0,119 | 177 |
| 7. Capital Territory NPL Avustralya | 0,109 | 101 |
| 8. Football League - Lowland League İskoçya | 0,106 | 141 |
| 9. 3. Division - Girone 5 Norveç | 0,102 | 176 |
| 10. 1. Deild Faroe Adaları | 0,098 | 132 |
| 11. 3. Division - Girone 2 Norveç | 0,097 | 176 |
| 12. Challenge Cup İskoçya | 0,094 | 117 |
| 13. Esiliiga A Estonya | 0,094 | 160 |
| 14. FAW Championship Galler | 0,09 | 144 |
| 15. Kakkonen - Lohko B Finlandiya | 0,088 | 113 |
| 16. 1. Division Women Norveç | 0,087 | 126 |
| 17. Letonya 1. Ligi Letonya | 0,086 | 152 |
| 18. 3. Division - Girone 3 Norveç | 0,084 | 178 |
| 19. 3. Division - Girone 4 Norveç | 0,084 | 178 |
| 20. UEFA U17 Championship - Qualification Uluslararası | 0,081 | 149 |
| 21. Liga MX Femenil Meksika | 0,08 | 113 |
| 22. Premier Lig Galler | 0,078 | 116 |
| 23. Ykkönen Finlandiya | 0,077 | 156 |
| 24. 1. Division Norveç | 0,076 | 225 |
| 25. South Australia NPL Avustralya | 0,074 | 122 |
| 26. Cup Çekya | 0,072 | 125 |
| 27. Friendlies Women Uluslararası | 0,072 | 307 |
| 28. Division 2 - Västra Götaland İsveç | 0,071 | 155 |
| 29. UEFA U19 Championship - Qualification Uluslararası | 0,07 | 114 |
| 30. 2. Division - Group 1 Norveç | 0,065 | 155 |
| 31. Victoria NPL 2 Avustralya | 0,062 | 162 |
| 32. Division 2 - Norrland İsveç | 0,061 | 131 |
| 33. İsveç 1. Lig İsveç | 0,059 | 219 |
| 34. New South Wales NPL 2 Avustralya | 0,058 | 208 |
| 35. Victoria NPL Avustralya | 0,057 | 158 |
| 36. III Liga - Group 2 Polonya | 0,056 | 108 |
| 37. 2. Lig Türkiye | 0,054 | 147 |
| 38. Non League Premier - Isthmian İngiltere | 0,053 | 150 |
| 39. Division 2 - Norra Götaland İsveç | 0,053 | 150 |
| 40. Non League Premier - Southern Central İngiltere | 0,053 | 150 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Bir oyuncunun bir maçta üç ya da daha fazla golü, kendi kalesine goller hariç. Oyuncu kayıttaki adıyla tanınır, yani bir lig ancak olayları golcü adı taşıdığında görünür.