Hat-trick nerede oluyor?
Hat-trick görülen maçların, tüm maçlara oranı. Her yerde nadir: büyük liglerde otuz yedi maçta bir kadar.
Meistriliiga (Estonya) en çok görüyor — maç başına hat-trick: 0,147.
| Lig | Maç başına | Maç |
|---|---|---|
| 1. Meistriliiga Estonya | 0,147 | 170 |
| 2. Esiliiga A Estonya | 0,129 | 170 |
| 3. Regionalliga - West Avusturya | 0,071 | 170 |
| 4. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 0,07 | 114 |
| 5. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 0,067 | 268 |
| 6. La Liga İspanya | 0,067 | 345 |
| 7. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 0,062 | 130 |
| 8. 2. Lig Türkiye | 0,058 | 240 |
| 9. Premier Lig İngiltere | 0,054 | 351 |
| 10. Eredivisie Hollanda | 0,053 | 300 |
| 11. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 0,051 | 136 |
| 12. Bundesliga Almanya | 0,049 | 284 |
| 13. 1st Division Arnavutluk | 0,049 | 205 |
| 14. NB II Macaristan | 0,048 | 189 |
| 15. Premier Lig İskoçya | 0,045 | 202 |
| 16. Championship İskoçya | 0,042 | 165 |
| 17. Regionalliga - Mitte Avusturya | 0,042 | 190 |
| 18. Serie A İtalya | 0,039 | 335 |
| 19. Regionalliga - Ost Avusturya | 0,037 | 187 |
| 20. Premier Lig Galler | 0,037 | 189 |
| 21. NB I Macaristan | 0,037 | 217 |
| 22. National League (Küme) İngiltere | 0,037 | 518 |
| 23. 1. division Danimarka | 0,036 | 167 |
| 24. UEFA Şampiyonlar Ligi Uluslararası | 0,036 | 195 |
| 25. Championnat National Fransa | 0,036 | 335 |
| 26. Beta Ethniki Yunanistan | 0,034 | 232 |
| 27. Serie A Brezilya | 0,034 | 350 |
| 28. FA Cup İngiltere | 0,034 | 146 |
| 29. 1. Lig Türkiye | 0,034 | 266 |
| 30. Primera Division El Salvador | 0,034 | 179 |
| 31. Championship İngiltere | 0,033 | 515 |
| 32. Avusturya Bundesliga Avusturya | 0,033 | 153 |
| 33. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 0,032 | 185 |
| 34. Liga Nacional Guatemala | 0,031 | 258 |
| 35. Superliga Arnavutluk | 0,03 | 166 |
| 36. National 2 - Group D Fransa | 0,03 | 202 |
| 37. EFL League One İngiltere | 0,03 | 507 |
| 38. Ligue 1 Cezayir | 0,028 | 213 |
| 39. Primera B Metropolitana Arjantin | 0,028 | 357 |
| 40. Torneo Federal A Arjantin | 0,026 | 379 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Bir oyuncunun bir maçta üç ya da daha fazla golü, kendi kalesine goller hariç. Oyuncu kayıttaki adıyla tanınır, yani bir lig ancak olayları golcü adı taşıdığında görünür.