Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

Hat-trick nerede oluyor?

Hat-trick görülen maçların, tüm maçlara oranı. Her yerde nadir: büyük liglerde otuz yedi maçta bir kadar.

Moğolistan 1. Ligi (Moğolistan) en çok görüyor — maç başına hat-trick: 0,202.

Hat-trick nerede oluyor?
LigMaç başınaMaç
1. Moğolistan 1. Ligi Moğolistan 0,202 554
2. Oberliga - Bremen Almanya 0,12 656
3. NM Cupen Norveç 0,119 801
4. 3. Division - Girone 1 Norveç 0,118 811
5. U18 Premier League - South İngiltere 0,118 1.048
6. 3. Division - Girone 2 Norveç 0,114 822
7. 3. Division - Girone 6 Norveç 0,114 825
8. Cup Slovakya 0,113 684
9. 3. Division - Girone 3 Norveç 0,112 805
10. 3. Division - Girone 5 Norveç 0,111 823
11. Suomen Cup Finlandiya 0,111 814
12. U18 Premier League - North İngiltere 0,108 1.025
13. UEFA Champions League Women Uluslararası 0,106 980
14. UEFA U17 Championship - Qualification Uluslararası 0,1 657
15. Cup Avusturya 0,1 927
16. Esiliiga A Estonya 0,099 2.701
17. DBU Pokalen Danimarka 0,099 893
18. Reserve League Belarus 0,094 764
19. 3. Division - Girone 4 Norveç 0,093 813
20. 1. Deild Faroe Adaları 0,092 746
21. Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya 0,09 687
22. Football League - Highland League İskoçya 0,09 1.162
23. C-League Kamboçya 0,087 704
24. Oberliga - Hamburg Almanya 0,085 899
25. Cup Çekya 0,083 900
26. National League Myanmar (Burma) 0,083 518
27. Football League - Lowland League İskoçya 0,083 1.171
28. Northern NSW NPL Avustralya 0,083 520
29. Singapur Premier League Singapur 0,082 1.009
30. Super League Women Belçika 0,082 621
31. Eredivisie Women Hollanda 0,082 816
32. Pro League Trinidad ve Tobago 0,08 1.158
33. Letonya 1. Ligi Letonya 0,08 934
34. Kakkonen - Lohko B Finlandiya 0,079 1.146
35. Premier League 2 Division One İngiltere 0,078 1.848
36. Kakkonen - Lohko C Finlandiya 0,078 932
37. Queensland NPL Avustralya 0,076 851
38. Premier League Çin Hong Kong ÖİB 0,075 1.259
39. Magyar Kupa Macaristan 0,075 716
40. FAW Championship Galler 0,074 2.716

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Bir oyuncunun bir maçta üç ya da daha fazla golü, kendi kalesine goller hariç. Oyuncu kayıttaki adıyla tanınır, yani bir lig ancak olayları golcü adı taşıdığında görünür.

Maç sayfası