Hat-trick nerede oluyor?
Hat-trick görülen maçların, tüm maçlara oranı. Her yerde nadir: büyük liglerde otuz yedi maçta bir kadar.
Cup (Slovenya) en çok görüyor — maç başına hat-trick: 0,184.
| Lig | Maç başına | Maç |
|---|---|---|
| 1. Cup Slovenya | 0,184 | 114 |
| 2. Suomen Cup Finlandiya | 0,157 | 108 |
| 3. Singapur Premier League Singapur | 0,155 | 110 |
| 4. Cup Slovakya | 0,134 | 127 |
| 5. Queensland NPL Avustralya | 0,133 | 128 |
| 6. Esiliiga A Estonya | 0,129 | 178 |
| 7. UEFA U17 Championship - Qualification Uluslararası | 0,126 | 111 |
| 8. Oberliga - Bremen Almanya | 0,122 | 213 |
| 9. NM Cupen Norveç | 0,122 | 123 |
| 10. Cup Çekya | 0,121 | 149 |
| 11. Letonya 1. Ligi Letonya | 0,113 | 168 |
| 12. Elitettan İsveç | 0,113 | 177 |
| 13. 3. Division - Girone 3 Norveç | 0,112 | 170 |
| 14. Premier Lig İngiltere | 0,111 | 108 |
| 15. 3. Division - Girone 6 Norveç | 0,105 | 172 |
| 16. Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya | 0,104 | 211 |
| 17. Regionalliga - West Avusturya | 0,102 | 128 |
| 18. 3. Division - Girone 2 Norveç | 0,101 | 169 |
| 19. 3. Division - Girone 5 Norveç | 0,099 | 171 |
| 20. Football League - Highland League İskoçya | 0,097 | 298 |
| 21. Kakkonen - Lohko A Finlandiya | 0,094 | 127 |
| 22. National League - Northern Yeni Zelanda | 0,093 | 129 |
| 23. World Cup - Qualification CONCACAF Uluslararası | 0,093 | 108 |
| 24. Eredivisie Women Hollanda | 0,093 | 108 |
| 25. U18 Premier League - North İngiltere | 0,092 | 153 |
| 26. UEFA Champions League Women Uluslararası | 0,091 | 132 |
| 27. Bangladeş Futbol Lig Bangladeş | 0,089 | 123 |
| 28. Naisten Liiga Finlandiya | 0,088 | 113 |
| 29. 1. Deild Faroe Adaları | 0,087 | 127 |
| 30. Svenska Cupen İsveç | 0,086 | 116 |
| 31. 1. Division Kazakistan | 0,086 | 128 |
| 32. Super League Women Belçika | 0,081 | 124 |
| 33. 3. Division - Girone 4 Norveç | 0,08 | 162 |
| 34. Football League - Lowland League İskoçya | 0,076 | 329 |
| 35. World Cup - Qualification Asia Uluslararası | 0,076 | 211 |
| 36. DBU Pokalen Danimarka | 0,075 | 106 |
| 37. National 3 - Group E Fransa | 0,075 | 173 |
| 38. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 0,074 | 229 |
| 39. Premier League 2 Division One İngiltere | 0,074 | 285 |
| 40. U19 Bundesliga Almanya | 0,072 | 529 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Bir oyuncunun bir maçta üç ya da daha fazla golü, kendi kalesine goller hariç. Oyuncu kayıttaki adıyla tanınır, yani bir lig ancak olayları golcü adı taşıdığında görünür.