Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?

İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.

U18 Premier League - South (İngiltere) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %70,5'inde iki takım da gol atıyor.

İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
Ligİkisi de attıMaç
1. U18 Premier League - South İngiltere 70,5% 1.068
2. Oberliga - Bremen Almanya 69,5% 1.430
3. Provincial - Namur Belçika 67,4% 920
4. Oberliga - Hamburg Almanya 67% 1.686
5. Northern Territory Premier League Avustralya 66,7% 981
6. 3. Division - Girone 4 Norveç 66,6% 1.001
7. Denmark Series - Group 4 Danimarka 66,4% 980
8. 3. Division - Girone 3 Norveç 66% 1.001
9. Premier League 2 Division One İngiltere 65,9% 1.899
10. 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre 65,9% 738
11. 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre 65,4% 725
12. Esiliiga B Estonya 65,2% 538
13. 3. Division - Girone 1 Norveç 65% 1.001
14. Queensland Premier League Avustralya 64,8% 765
15. Central Youth League Polonya 64,8% 1.544
16. Brisbane Premier League Avustralya 64,7% 1.951
17. U18 Premier League - North İngiltere 64,7% 1.046
18. 3. Division - Girone 5 Norveç 64,3% 1.001
19. 3. Division - Girone 2 Norveç 64,3% 1.001
20. 2. Deild İzlanda 64,2% 1.440
21. Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya 64,1% 1.122
22. 3. Division - Girone 6 Norveç 63,7% 1.001
23. Denmark Series - Group 3 Danimarka 63,5% 1.883
24. Landesliga - Tirol Avusturya 63% 1.077
25. Victoria NPL 2 Avustralya 62,9% 943
26. Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya 62,8% 1.281
27. 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre 62,6% 1.426
28. Division 2 - Södra Svealand İsveç 62,4% 1.942
29. 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre 62,3% 1.426
30. 1. Deild İzlanda 62,3% 1.457
31. Denmark Series - Group 2 Danimarka 62,2% 1.964
32. Third Amateur Division - VFV B Belçika 62,1% 1.182
33. U21 Divisie 1 Hollanda 62,1% 591
34. Singapur Premier League Singapur 62% 1.043
35. Reserve Pro League Belçika 62% 844
36. 1. Liga Promotion İsviçre 61,8% 2.407
37. 1. Deild Faroe Adaları 61,8% 2.025
38. Ettan - Norra İsveç 61,8% 2.516
39. Úrvalsdeild İzlanda 61,8% 1.577
40. Professional Development League İngiltere 61,6% 1.725

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Yalnızca lig maçları.

Maç sayfası