İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.
Division Profesional - Apertura (Paraguay) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %65,9'inde iki takım da gol atıyor.
| Lig | İkisi de attı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Division Profesional - Apertura Paraguay | 65,9% | 132 |
| 2. Esiliiga A Estonya | 65,6% | 180 |
| 3. 1. Deild Faroe Adaları | 65,2% | 135 |
| 4. Premier League Malezya | 65,2% | 132 |
| 5. Division 2 - Södra Götaland İsveç | 64,8% | 182 |
| 6. Division 2 - Södra Svealand İsveç | 64,8% | 182 |
| 7. Eerste Divisie Surinam | 64,7% | 133 |
| 8. Denmark Series - Group 4 Danimarka | 63,7% | 135 |
| 9. İsviçre Süper Ligi İsviçre | 63,3% | 180 |
| 10. Denmark Series - Group 3 Danimarka | 63% | 135 |
| 11. Singapur Premier League Singapur | 63% | 108 |
| 12. Ettan - Norra İsveç | 62,6% | 182 |
| 13. Devrî'l-Muhterifin el-Umânî Umman | 62,6% | 182 |
| 14. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan | 62,1% | 182 |
| 15. HKFA 1st Division Çin Hong Kong ÖİB | 62,1% | 182 |
| 16. Brisbane Premier League Avustralya | 61,8% | 136 |
| 17. Division 2 - Norra Götaland İsveç | 61,5% | 182 |
| 18. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 61,5% | 182 |
| 19. Liga Nacional Honduras | 61,5% | 200 |
| 20. Kakkonen - Lohko A Finlandiya | 60,6% | 132 |
| 21. Allsvenskan İsveç | 60,4% | 240 |
| 22. U19 Bundesliga Almanya | 60,4% | 543 |
| 23. Serie A Women İtalya | 60,2% | 133 |
| 24. Football League Two İskoçya | 60% | 180 |
| 25. Division 2 - Västra Götaland İsveç | 59,9% | 182 |
| 26. Division 2 - Norrland İsveç | 59,9% | 182 |
| 27. Thai League 2 Tayland | 59,5% | 220 |
| 28. Second Division Katar | 59,5% | 153 |
| 29. Ykkönen Finlandiya | 59,3% | 135 |
| 30. 1a Divisió Andorra | 59,3% | 108 |
| 31. Malezya Süper Ligi Malezya | 59,1% | 132 |
| 32. Eredivisie Women Hollanda | 59,1% | 110 |
| 33. Eerste Divisie Hollanda | 58,9% | 380 |
| 34. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 58,3% | 180 |
| 35. Division 1 Birleşik Arap Emirlikleri | 58,3% | 132 |
| 36. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 58,2% | 354 |
| 37. Malta Süper Ligi Malta | 58,1% | 198 |
| 38. A-League Avustralya | 58% | 138 |
| 39. Denmark Series - Group 2 Danimarka | 57,8% | 135 |
| 40. Tayland Ligi Tayland | 57,8% | 277 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları.