Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?

İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.

Landesliga - Tirol (Avusturya) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %73,8'inde iki takım da gol atıyor.

İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
Ligİkisi de attıMaç
1. Landesliga - Tirol Avusturya 73,8% 103
2. U18 Premier League - South İngiltere 73,1% 156
3. 1. Deild Faroe Adaları 71,1% 135
4. 2. Deild İzlanda 68,3% 120
5. Brisbane Premier League Avustralya 67,6% 102
6. Queensland NPL Avustralya 66,5% 164
7. Premier League 2 Division One İngiltere 66,1% 313
8. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan 65,4% 240
9. 2. Division - Group 1 Norveç 64,8% 108
10. 1. Division Norveç 64,6% 243
11. Úrvalsdeild İzlanda 64,5% 107
12. Regionalliga - Nordost Almanya 64,5% 121
13. Landesliga - Karnten Avusturya 64,2% 106
14. Liga Revelação U23 Portekiz 64,1% 170
15. 1. Deild İzlanda 63,9% 119
16. Ettan - Norra İsveç 63,3% 240
17. Western Australia NPL Avustralya 63,2% 106
18. U18 Premier League - North İngiltere 62,8% 156
19. Central Youth League Polonya 62,5% 240
20. Belçika Birinci Ligi Belçika 62,3% 332
21. Denmark Series - Group 4 Danimarka 61,8% 110
22. C-League Kamboçya 61,4% 114
23. 1. Liga Promotion İsviçre 61,4% 176
24. Oberliga - Niederrhein Almanya 61,3% 106
25. Denmark Series - Group 3 Danimarka 60,9% 110
26. Liga Pro Ekvador 60,6% 241
27. Campionato Primavera - 2 İtalya 60,5% 266
28. Regionalliga - Mitte Avusturya 60,4% 101
29. Primera División Uruguaya Uruguay 60,3% 121
30. Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya 60,2% 113
31. Bundesliga Almanya 60,1% 308
32. III Liga - Group 3 Polonya 59,9% 342
33. Serie A İtalya 59,7% 380
34. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri 59,7% 283
35. Danimarka Süper Ligi Danimarka 59,4% 192
36. Eliteserien Norveç 59,3% 241
37. Ykkönen Finlandiya 59,1% 132
38. A-League Avustralya 59% 161
39. Kakkonen - Lohko B Finlandiya 58,8% 102
40. İsviçre Süper Ligi İsviçre 58,8% 182

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Yalnızca lig maçları.

Maç sayfası