İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.
Brisbane Premier League (Avustralya) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %66,9'inde iki takım da gol atıyor.
| Lig | İkisi de attı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Brisbane Premier League Avustralya | 66,9% | 136 |
| 2. Denmark Series - Group 3 Danimarka | 64,6% | 175 |
| 3. Denmark Series - Group 2 Danimarka | 64,6% | 175 |
| 4. A-League Avustralya | 61,9% | 139 |
| 5. Regionalliga - Mitte Avusturya | 61,7% | 240 |
| 6. National League Myanmar (Burma) | 61,4% | 132 |
| 7. V-Ligi Vietnam | 60,4% | 182 |
| 8. HKFA 1st Division Çin Hong Kong ÖİB | 60,4% | 182 |
| 9. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 58,8% | 182 |
| 10. Second Division Katar | 58,5% | 159 |
| 11. 1. Deild Faroe Adaları | 57,8% | 135 |
| 12. Belçika Birinci Ligi Belçika | 57% | 298 |
| 13. Regionalliga - Ost Avusturya | 56,7% | 240 |
| 14. Primera División Uruguaya Uruguay | 56,7% | 120 |
| 15. Eredivisie Hollanda | 56,6% | 311 |
| 16. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 56,1% | 180 |
| 17. Tayland Ligi Tayland | 55,9% | 306 |
| 18. National 2 - Group D Fransa | 55% | 240 |
| 19. Regionalliga - West Avusturya | 55% | 240 |
| 20. Esiliiga A Estonya | 55% | 180 |
| 21. Football League Two İngiltere | 54,9% | 556 |
| 22. Premier Lig İskoçya | 54,8% | 228 |
| 23. Kakkonen - Lohko C Finlandiya | 54,8% | 135 |
| 24. Kakkonen - Lohko A Finlandiya | 54,6% | 108 |
| 25. Bundesliga Almanya | 54,6% | 306 |
| 26. Liga Pro Ekvador | 54,5% | 132 |
| 27. EFL League One İskoçya | 54,4% | 180 |
| 28. Premier Lig Galler | 54,4% | 195 |
| 29. Denmark Series - Group 1 Danimarka | 54,3% | 175 |
| 30. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 53,8% | 132 |
| 31. Liga Nacional Honduras | 53,8% | 199 |
| 32. Özbekistan Oliy Ligi Özbekistan | 53,8% | 240 |
| 33. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 53,7% | 354 |
| 34. 2a Divisió Andorra | 53,6% | 153 |
| 35. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 53,5% | 342 |
| 36. National League (Küme) İngiltere | 53,4% | 552 |
| 37. Letonya 1. Ligi Letonya | 53,3% | 240 |
| 38. J. Ligi Japonya | 53,2% | 308 |
| 39. Süper Lig Türkiye | 52,9% | 306 |
| 40. Division di Honor Aruba | 52,9% | 104 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları.