Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?

İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.

Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye (Birleşik Arap Emirlikleri) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %70,3'inde iki takım da gol atıyor.

İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
Ligİkisi de attıMaç
1. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri 70,3% 182
2. Denmark Series - Group 4 Danimarka 65,9% 135
3. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası 64,8% 159
4. Ettan - Norra İsveç 64,6% 240
5. Premier League Malezya 64,5% 110
6. Singapur Premier League Singapur 64,5% 107
7. Denmark Series - Group 2 Danimarka 64,4% 135
8. Division 2 - Norrland İsveç 63,7% 182
9. Eerste Divisie Surinam 63,6% 239
10. Belçika Birinci Ligi Belçika 63% 270
11. 1. Deild İzlanda 62,9% 132
12. Regionalliga - Mitte Avusturya 62,5% 240
13. Division 2 - Norra Götaland İsveç 62,1% 182
14. Tweede Divisie Hollanda 61,8% 306
15. Third Amateur Division - VFV B Belçika 61,7% 240
16. İsviçre Challenge Ligi İsviçre 61,7% 180
17. İsviçre Süper Ligi İsviçre 61,7% 180
18. I-League Hindistan 61,5% 109
19. Kakkonen - Lohko A Finlandiya 61,4% 132
20. FAW Championship Galler 61,3% 240
21. A-League Avustralya 61% 136
22. Division 2 - Södra Svealand İsveç 61% 182
23. Northern NSW NPL Avustralya 60,9% 110
24. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri 60,8% 406
25. Eerste Divisie Hollanda 60,8% 380
26. 1. Deild Faroe Adaları 60,7% 135
27. Championship Kuzey İrlanda 60,6% 193
28. Premier League Belize 60,5% 124
29. Brisbane Premier League Avustralya 60,4% 134
30. V-Ligi Vietnam 60,4% 182
31. Primera División Kosta Rika 60,2% 274
32. İsveç 1. Lig İsveç 60% 240
33. 2. Deild İzlanda 59,8% 132
34. Super League Çin 59,6% 240
35. Premier Intermediate League Kuzey İrlanda 59,5% 131
36. Tayland Ligi Tayland 59,5% 306
37. Bundesliga Almanya 59,4% 308
38. 2. Division Kıbrıs 59,2% 240
39. Superettan İsveç 59,2% 240
40. Úrvalsdeild İzlanda 59,1% 132

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Yalnızca lig maçları.

Maç sayfası