İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.
Denmark Series - Group 4 (Danimarka) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %72,8'inde iki takım da gol atıyor.
| Lig | İkisi de attı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Denmark Series - Group 4 Danimarka | 72,8% | 125 |
| 2. 2. Deild İzlanda | 72,7% | 132 |
| 3. Brisbane Premier League Avustralya | 69,1% | 136 |
| 4. Premier League Malezya | 68,9% | 132 |
| 5. Thai League 2 Tayland | 67,3% | 284 |
| 6. Division 2 - Västra Götaland İsveç | 66,5% | 182 |
| 7. Denmark Series - Group 1 Danimarka | 65,6% | 125 |
| 8. Premier Intermediate League Kuzey İrlanda | 65,4% | 162 |
| 9. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan | 65,4% | 182 |
| 10. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 65,2% | 132 |
| 11. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 64,8% | 182 |
| 12. C-League Kamboçya | 64,7% | 133 |
| 13. Eerste Divisie Hollanda | 64,5% | 380 |
| 14. 1. Liga Promotion İsviçre | 64,2% | 240 |
| 15. Division 2 - Norrland İsveç | 63,7% | 182 |
| 16. Division 2 - Södra Götaland İsveç | 63,7% | 182 |
| 17. Segunda División Peru | 63,6% | 209 |
| 18. Úrvalsdeild İzlanda | 63,6% | 132 |
| 19. Denmark Series - Group 3 Danimarka | 63,2% | 125 |
| 20. Super League Çin | 62,9% | 240 |
| 21. Eredivisie Women Hollanda | 62,5% | 144 |
| 22. Championship Kuzey İrlanda | 62% | 192 |
| 23. Ettan - Norra İsveç | 61% | 182 |
| 24. Eredivisie Hollanda | 60,9% | 312 |
| 25. Eerste Divisie Surinam | 60,9% | 156 |
| 26. Division 1 Suudi Arabistan | 60,8% | 240 |
| 27. U19 Bundesliga Almanya | 60,7% | 544 |
| 28. V-Ligi Vietnam | 60,4% | 182 |
| 29. A-League Avustralya | 60,4% | 139 |
| 30. HKFA 1st Division Çin Hong Kong ÖİB | 60,4% | 240 |
| 31. 1. Division Norveç | 60,1% | 243 |
| 32. Meistaradeildin Faroe Adaları | 60% | 135 |
| 33. Northern NSW NPL Avustralya | 60% | 110 |
| 34. Challenge League Malta | 59,9% | 182 |
| 35. Kakkonen - Lohko B Finlandiya | 59,8% | 132 |
| 36. Tayland Ligi Tayland | 59,8% | 306 |
| 37. Letonya 1. Ligi Letonya | 59,2% | 152 |
| 38. NB I Macaristan | 59,1% | 198 |
| 39. Malezya Süper Ligi Malezya | 59,1% | 132 |
| 40. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 59,1% | 132 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları.