İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.
Denmark Series - Group 2 (Danimarka) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %70,3'inde iki takım da gol atıyor.
| Lig | İkisi de attı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Denmark Series - Group 2 Danimarka | 70,3% | 182 |
| 2. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 65,9% | 182 |
| 3. Regionalliga - Ost Avusturya | 65,4% | 240 |
| 4. Brisbane Premier League Avustralya | 64,9% | 188 |
| 5. Division 1 Birleşik Arap Emirlikleri | 64,3% | 182 |
| 6. Denmark Series - Group 3 Danimarka | 62,1% | 182 |
| 7. Segunda División Venezuela | 61,7% | 269 |
| 8. Esiliiga A Estonya | 61,7% | 180 |
| 9. HKFA 1st Division Çin Hong Kong ÖİB | 61,2% | 103 |
| 10. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 60,4% | 182 |
| 11. Letonya 1. Ligi Letonya | 59,7% | 181 |
| 12. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 59,1% | 132 |
| 13. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 58,3% | 132 |
| 14. National League (Küme) İngiltere | 58% | 552 |
| 15. Regionalliga - West Avusturya | 57,9% | 240 |
| 16. Premier Lig Galler | 57,7% | 196 |
| 17. ed-Devrî el-Filistînî el-Mümtâz li'd-Dıffati'l-Ğarbiyye Filistin Bölgeleri | 57,6% | 132 |
| 18. Championship İngiltere | 57,2% | 556 |
| 19. Eredivisie Hollanda | 57,1% | 312 |
| 20. Meistaradeildin Faroe Adaları | 57% | 135 |
| 21. V-Ligi Vietnam | 56,6% | 182 |
| 22. Premier Lig İngiltere | 56,6% | 380 |
| 23. Tayland Ligi Tayland | 56,5% | 306 |
| 24. Bundesliga Almanya | 56,5% | 306 |
| 25. Championship İskoçya | 56,1% | 180 |
| 26. Belçika Birinci Ligi Belçika | 56% | 302 |
| 27. Primera Division El Salvador | 55,6% | 189 |
| 28. 1. Deild Faroe Adaları | 55,6% | 135 |
| 29. League Ürdün | 55,5% | 110 |
| 30. J. Ligi Japonya | 55,2% | 306 |
| 31. Premier Lig İskoçya | 54,8% | 228 |
| 32. 1 Lyga Litvanya | 54,8% | 135 |
| 33. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 54,7% | 338 |
| 34. Primeira Liga Portekiz | 54,6% | 240 |
| 35. Süper Lig Türkiye | 54,6% | 306 |
| 36. Denmark Series - Group 1 Danimarka | 54,4% | 182 |
| 37. A-League Avustralya | 54,3% | 138 |
| 38. 2. Bundesliga Almanya | 54% | 302 |
| 39. La Liga İspanya | 53,4% | 380 |
| 40. NB I Macaristan | 53,3% | 240 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları.