İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.
Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye (Birleşik Arap Emirlikleri) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %68,2'inde iki takım da gol atıyor.
| Lig | İkisi de attı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 68,2% | 132 |
| 2. Denmark Series - Group 2 Danimarka | 68,1% | 182 |
| 3. Denmark Series - Group 1 Danimarka | 67% | 182 |
| 4. Brisbane Premier League Avustralya | 66,9% | 178 |
| 5. Denmark Series - Group 3 Danimarka | 65,4% | 182 |
| 6. Eerste Divisie Surinam | 65,2% | 135 |
| 7. Premier Lig Galler | 62,6% | 195 |
| 8. Esiliiga A Estonya | 60,6% | 180 |
| 9. Belçika Birinci Ligi Belçika | 59,3% | 302 |
| 10. A-League Avustralya | 58,6% | 140 |
| 11. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 58,3% | 180 |
| 12. Championship İskoçya | 58,3% | 180 |
| 13. Regionalliga - West Avusturya | 57,9% | 240 |
| 14. HKFA 1st Division Çin Hong Kong ÖİB | 57,6% | 132 |
| 15. Segunda División Venezuela | 57,4% | 258 |
| 16. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 57,1% | 198 |
| 17. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 56,8% | 132 |
| 18. National League (Küme) İngiltere | 55,6% | 556 |
| 19. Primera Division El Salvador | 55,2% | 192 |
| 20. Eredivisie Hollanda | 55,1% | 312 |
| 21. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 54,9% | 182 |
| 22. Serie A Brezilya | 54,7% | 380 |
| 23. EFL League One İngiltere | 54,7% | 556 |
| 24. Bundesliga Almanya | 54,6% | 306 |
| 25. 2. Bundesliga Almanya | 53,9% | 306 |
| 26. 1. division Danimarka | 53,8% | 182 |
| 27. 3. Liga Almanya | 53,7% | 380 |
| 28. League Ürdün | 53,2% | 111 |
| 29. Segunda División Profesional Uruguay | 53% | 168 |
| 30. Premier Lig İngiltere | 52,9% | 380 |
| 31. Fransa Ligue 1 Fransa | 52,6% | 380 |
| 32. Regionalliga - Ost Avusturya | 52,5% | 240 |
| 33. Ed-Devrî'l-Mısrî'l-Mümtaz Mısır | 52,4% | 143 |
| 34. Liga Nacional Guatemala | 51,9% | 283 |
| 35. National 2 - Group B Fransa | 51,8% | 272 |
| 36. NB II Macaristan | 51,7% | 240 |
| 37. Ligue 1 Tunus | 51,7% | 240 |
| 38. Football League Two İngiltere | 51,5% | 557 |
| 39. Devrî'l-Muhterifin el-Umânî Umman | 51,5% | 132 |
| 40. NB I Macaristan | 51,3% | 240 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları.