İki takım da ne sıklıkla gol atıyor?
İki taraftan hiçbirinin kalesini gole kapatamadığı maçların oranı.
Premier Lig (İngiltere) en az gol yemeden maç bırakıyor: maçlarının %61,6'inde iki takım da gol atıyor.
| Lig | İkisi de attı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Premier Lig İngiltere | 61,6% | 380 |
| 2. Bundesliga Almanya | 61,6% | 307 |
| 3. A-League Avustralya | 61,4% | 166 |
| 4. 2. Bundesliga Almanya | 59,4% | 308 |
| 5. İsviçre Süper Ligi İsviçre | 58,7% | 230 |
| 6. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 58,5% | 193 |
| 7. Super League Çin | 57,9% | 240 |
| 8. Eredivisie Hollanda | 57,5% | 320 |
| 9. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan | 57,2% | 306 |
| 10. Primera División de México Meksika | 57% | 337 |
| 11. Eliteserien Norveç | 56,4% | 241 |
| 12. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 55,8% | 516 |
| 13. Serie B İtalya | 55,8% | 389 |
| 14. Süper Lig Türkiye | 55,3% | 380 |
| 15. Belçika Birinci Ligi Belçika | 55,1% | 314 |
| 16. Fransa Ligue 1 Fransa | 54,1% | 307 |
| 17. Liga I Romanya | 54,1% | 320 |
| 18. Ekstraklasa Polonya | 53,9% | 306 |
| 19. Primeira Liga Portekiz | 53,9% | 308 |
| 20. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 53,8% | 240 |
Büyük turnuvalar gösteriliyor. Tüm turnuvaları dahil et
Yalnızca lig maçları.