Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

İki gollük üstünlük ne sıklıkla harcanıyor?

Bir takımın bir noktada iki gol önde olduğu maçlar arasında, ne sıklıkla kazanamadığı.

İki gollük üstünlük en az Campionato Primavera - 2 (İtalya) liginde değerli: zamanın %11,9'inde galibiyet getirmiyor.

İki gollük üstünlük ne sıklıkla harcanıyor?
LigÜstünlük korunmadıİki gollük üstünlük
1. Campionato Primavera - 2 İtalya 11,9% 670
2. U18 Premier League - South İngiltere 11,1% 736
3. Oberliga - Bremen Almanya 10,7% 506
4. 3. Division - Girone 5 Norveç 10,4% 606
5. Premier League 2 Division One İngiltere 10,2% 1.182
6. USL League One Amerika Birleşik Devletleri 10,2% 620
7. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri 10% 2.839
8. Liga Revelação U23 Portekiz 10% 520
9. U18 Premier League - North İngiltere 10% 713
10. Singapur Premier League Singapur 9,9% 648
11. Oberliga - Hamburg Almanya 9,8% 650
12. K3 League Güney Kore 9,8% 727
13. Derde Divisie Hollanda 9,7% 807
14. Campionato Primavera - 1 İtalya 9,6% 940
15. South Australia NPL Avustralya 9,5% 577
16. First Division İrlanda 9,4% 615
17. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri 9,4% 1.247
18. 3. Division - Girone 4 Norveç 9,3% 567
19. 3. Division - Girone 2 Norveç 9,3% 570
20. K League 1 Güney Kore 9,2% 900
21. Western Australia NPL Avustralya 9,2% 564
22. Non League Premier - Isthmian İngiltere 9,2% 1.504
23. Oberliga - Hessen Almanya 9,1% 525
24. 1. division Danimarka 9,1% 1.429
25. Serie D - Girone E İtalya 9% 664
26. 1. Liga Promotion İsviçre 9% 854
27. Non League Premier - Southern South İngiltere 9% 1.425
28. Championship Kuzey İrlanda 9% 613
29. 3. Division - Girone 3 Norveç 9% 547
30. Serie B İtalya 8,9% 1.611
31. Kakkonen - Lohko B Finlandiya 8,9% 717
32. 2. Bundesliga Almanya 8,9% 2.223
33. Primera División (Şili) Şili 8,9% 937
34. A-League Avustralya 8,8% 1.098
35. Premier League Çin Hong Kong ÖİB 8,8% 759
36. 2. Division Danimarka 8,8% 544
37. New South Wales NPL Avustralya 8,8% 730
38. Júniores U19 Portekiz 8,6% 521
39. Superettan İsveç 8,6% 1.212
40. Regionalliga - Mitte Avusturya 8,6% 1.156

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlik, harcanmış üstünlük sayılır.

Maç sayfası