İki gollük üstünlük ne sıklıkla harcanıyor?
Bir takımın bir noktada iki gol önde olduğu maçlar arasında, ne sıklıkla kazanamadığı.
İki gollük üstünlük en az J. Ligi (Japonya) liginde değerli: zamanın %11'inde galibiyet getirmiyor.
| Lig | Üstünlük korunmadı | İki gollük üstünlük |
|---|---|---|
| 1. J. Ligi Japonya | 11% | 127 |
| 2. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 11% | 100 |
| 3. Ligue 2 Fransa | 11% | 155 |
| 4. Premier Lig İskoçya | 9,6% | 104 |
| 5. Süper Lig Türkiye | 9,2% | 120 |
| 6. Torneo Federal A Arjantin | 9% | 166 |
| 7. Primeira Liga Portekiz | 9% | 100 |
| 8. NB I Macaristan | 8,4% | 107 |
| 9. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 8,4% | 143 |
| 10. Premier Lig İngiltere | 8,3% | 168 |
| 11. 3. Liga Almanya | 8,3% | 181 |
| 12. Litvanya A Ligi Litvanya | 7,8% | 102 |
| 13. Liga Nacional Guatemala | 7,8% | 154 |
| 14. Serie A Brezilya | 7,6% | 157 |
| 15. National League (Küme) İngiltere | 7,6% | 264 |
| 16. 2. Bundesliga Almanya | 7,6% | 132 |
| 17. Eredivisie Hollanda | 7,6% | 172 |
| 18. EFL League One İngiltere | 7,4% | 242 |
| 19. Serie B Brezilya | 7,4% | 175 |
| 20. Fransa Ligue 1 Fransa | 7,4% | 163 |
| 21. Championnat National Fransa | 6,8% | 146 |
| 22. 1. Lig Türkiye | 6,8% | 117 |
| 23. Championship İngiltere | 6,7% | 223 |
| 24. Bundesliga Almanya | 6,7% | 164 |
| 25. La Liga İspanya | 6,7% | 179 |
| 26. NB II Macaristan | 6,6% | 121 |
| 27. Football League Two İngiltere | 6,3% | 239 |
| 28. Primera División Venezuela Venezuela | 6% | 134 |
| 29. Premier Lig Galler | 5,8% | 103 |
| 30. Veikkausliiga Finlandiya | 5,8% | 103 |
| 31. Esiliiga A Estonya | 5,8% | 104 |
| 32. Belçika Birinci Ligi Belçika | 5,7% | 157 |
| 33. Serie A İtalya | 5% | 181 |
| 34. Avusturya Bundesliga Avusturya | 4,9% | 103 |
| 35. Primera Nacional Arjantin | 4,5% | 133 |
| 36. Primera B Metropolitana Arjantin | 3,8% | 156 |
| 37. Meistriliiga Estonya | 3,7% | 107 |
| 38. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 3,5% | 202 |
| 39. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 3,3% | 120 |
| 40. National 2 - Group C Fransa | 2,9% | 105 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlik, harcanmış üstünlük sayılır.