İki gollük üstünlük ne sıklıkla harcanıyor?
Bir takımın bir noktada iki gol önde olduğu maçlar arasında, ne sıklıkla kazanamadığı.
İki gollük üstünlük en az EFL League One (İngiltere) liginde değerli: zamanın %9,7'inde galibiyet getirmiyor.
| Lig | Üstünlük korunmadı | İki gollük üstünlük |
|---|---|---|
| 1. EFL League One İngiltere | 9,7% | 248 |
| 2. 3. Liga Almanya | 9,7% | 155 |
| 3. Championship İngiltere | 9,4% | 245 |
| 4. Regionalliga - Mitte Avusturya | 9,3% | 108 |
| 5. National League (Küme) İngiltere | 8,8% | 273 |
| 6. Belçika Birinci Ligi Belçika | 8,8% | 160 |
| 7. National 2 - Group C Fransa | 8,7% | 103 |
| 8. Serie A Brezilya | 8,7% | 161 |
| 9. Championnat National Fransa | 8,4% | 167 |
| 10. Fransa Ligue 1 Fransa | 8,3% | 168 |
| 11. Regionalliga - Ost Avusturya | 8,2% | 134 |
| 12. Serie A İtalya | 8,1% | 185 |
| 13. Premier Lig Galler | 7,7% | 104 |
| 14. Premier Lig İskoçya | 7,6% | 118 |
| 15. Esiliiga A Estonya | 7,6% | 105 |
| 16. Football League Two İngiltere | 7,5% | 252 |
| 17. 1. Lig Türkiye | 7,5% | 120 |
| 18. Ligue 2 Fransa | 7,3% | 150 |
| 19. NB I Macaristan | 7% | 114 |
| 20. Süper Lig Türkiye | 7% | 157 |
| 21. Bundesliga Almanya | 7% | 157 |
| 22. Premier Lig İngiltere | 6,7% | 193 |
| 23. Eredivisie Hollanda | 6,3% | 190 |
| 24. 2. Lig Türkiye | 5,9% | 119 |
| 25. Primera División Venezuela Venezuela | 5,8% | 120 |
| 26. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 5,7% | 157 |
| 27. Primera B Metropolitana Arjantin | 5,3% | 151 |
| 28. Liga Nacional Guatemala | 5,1% | 117 |
| 29. Primeira Liga Portekiz | 5,1% | 118 |
| 30. Primera Nacional Arjantin | 4,9% | 142 |
| 31. 2. Bundesliga Almanya | 4,7% | 148 |
| 32. Persha Liga Ukrayna | 4,7% | 149 |
| 33. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 4,5% | 110 |
| 34. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 4,3% | 115 |
| 35. Meistriliiga Estonya | 4,3% | 115 |
| 36. La Liga İspanya | 4% | 173 |
| 37. Regionalliga - West Avusturya | 4% | 100 |
| 38. National 2 - Group A Fransa | 4% | 101 |
| 39. Beta Ethniki Yunanistan | 3,7% | 107 |
| 40. Torneo Federal A Arjantin | 2,5% | 160 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlik, harcanmış üstünlük sayılır.