İki gollük üstünlük ne sıklıkla harcanıyor?
Bir takımın bir noktada iki gol önde olduğu maçlar arasında, ne sıklıkla kazanamadığı.
İki gollük üstünlük en az Serie B (İtalya) liginde değerli: zamanın %11,1'inde galibiyet getirmiyor.
| Lig | Üstünlük korunmadı | İki gollük üstünlük |
|---|---|---|
| 1. Serie B İtalya | 11,1% | 189 |
| 2. Belçika Birinci Ligi Belçika | 10,7% | 122 |
| 3. 2. Bundesliga Almanya | 10,1% | 138 |
| 4. J. Ligi Japonya | 9,6% | 135 |
| 5. Bundesliga Almanya | 9,1% | 154 |
| 6. İsveç 1. Lig İsveç | 9% | 100 |
| 7. Eredivisie Hollanda | 9% | 167 |
| 8. Eliteserien Norveç | 8,9% | 123 |
| 9. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 8,9% | 123 |
| 10. Primera Division El Salvador | 8,7% | 115 |
| 11. Rusya Birinci Futbol Ligi Rusya | 8,6% | 151 |
| 12. U19 Bundesliga Almanya | 8,6% | 350 |
| 13. Tweede Divisie Hollanda | 8,5% | 188 |
| 14. Primera División Peru | 8,5% | 165 |
| 15. 3. Liga Almanya | 8,5% | 189 |
| 16. Primera Nacional Arjantin | 8,4% | 119 |
| 17. Football League Two İngiltere | 8,2% | 244 |
| 18. Segunda División Peru | 8,1% | 124 |
| 19. Allsvenskan İsveç | 8% | 112 |
| 20. Avusturya Bundesliga Avusturya | 8% | 100 |
| 21. National League (Küme) İngiltere | 7,9% | 228 |
| 22. La Liga İspanya | 7,8% | 180 |
| 23. LigaPro Portekiz | 7,6% | 144 |
| 24. Segunda División İspanya | 7,5% | 187 |
| 25. Premier Lig İngiltere | 7,3% | 179 |
| 26. Ed-Devrî'l-Mısrî'l-Mümtaz Mısır | 7,3% | 124 |
| 27. Primera División Kosta Rika | 7,3% | 124 |
| 28. 1. Lig Türkiye | 7,2% | 152 |
| 29. Fransa Ligue 1 Fransa | 7,2% | 167 |
| 30. Eerste Divisie Hollanda | 6,9% | 203 |
| 31. Serie C - Girone A İtalya | 6,9% | 334 |
| 32. Serie D Brezilya | 6,9% | 102 |
| 33. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 6,8% | 206 |
| 34. Liga II Romanya | 6,8% | 118 |
| 35. Liga de Expansión MX Meksika | 6,7% | 105 |
| 36. 1. Division Belarus | 6,6% | 106 |
| 37. Premier Lig İskoçya | 6,6% | 106 |
| 38. 3. Lig - Group 3 Türkiye | 6,5% | 124 |
| 39. Süper Lig Türkiye | 6,1% | 163 |
| 40. 1. Division Norveç | 6% | 116 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlik, harcanmış üstünlük sayılır.