İki gollük üstünlük ne sıklıkla harcanıyor?
Bir takımın bir noktada iki gol önde olduğu maçlar arasında, ne sıklıkla kazanamadığı.
İki gollük üstünlük en az Primera División de México (Meksika) liginde değerli: zamanın %10,9'inde galibiyet getirmiyor.
| Lig | Üstünlük korunmadı | İki gollük üstünlük |
|---|---|---|
| 1. Primera División de México Meksika | 10,9% | 147 |
| 2. 2. Bundesliga Almanya | 10,8% | 130 |
| 3. Segunda División İspanya | 10,7% | 178 |
| 4. U19 Bundesliga Almanya | 9,8% | 317 |
| 5. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 9,7% | 113 |
| 6. Primera Division El Salvador | 9,6% | 114 |
| 7. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 9,6% | 156 |
| 8. J2 League Japonya | 8,5% | 176 |
| 9. Eliteserien Norveç | 8,3% | 108 |
| 10. Championnat National Fransa | 8,2% | 122 |
| 11. Football League Two İngiltere | 8% | 262 |
| 12. Torneo Federal A Arjantin | 7,9% | 191 |
| 13. National League (Küme) İngiltere | 7,6% | 262 |
| 14. Premier Lig Galler | 7,6% | 105 |
| 15. Ed-Devrî'l-Mısrî'l-Mümtaz Mısır | 7,6% | 105 |
| 16. Primera B Metropolitana Arjantin | 7,6% | 119 |
| 17. Primera División Kosta Rika | 7,2% | 125 |
| 18. Serie C - Girone A İtalya | 7% | 428 |
| 19. Championship İngiltere | 6,6% | 242 |
| 20. Esiliiga A Estonya | 6,6% | 121 |
| 21. Fransa Ligue 1 Fransa | 6,6% | 183 |
| 22. J. Ligi Japonya | 6,6% | 122 |
| 23. Belçika Birinci Ligi Belçika | 6,5% | 123 |
| 24. LigaPro Portekiz | 6,5% | 170 |
| 25. Ligue 2 Fransa | 6,5% | 155 |
| 26. Serie B Brezilya | 6,4% | 141 |
| 27. Kuveyt 1. Ligi Kuveyt | 6,4% | 110 |
| 28. Bundesliga Almanya | 6,3% | 144 |
| 29. Primera División Peru | 6,1% | 163 |
| 30. Serie A İtalya | 6% | 199 |
| 31. EFL League One İngiltere | 6% | 235 |
| 32. Eredivisie Hollanda | 5,9% | 170 |
| 33. Primera Nacional Arjantin | 5,9% | 188 |
| 34. Rusya Birinci Futbol Ligi Rusya | 5,8% | 139 |
| 35. 1. Division Norveç | 5,6% | 124 |
| 36. 3. Liga Almanya | 5,6% | 160 |
| 37. Serie A Brezilya | 5,6% | 143 |
| 38. Allsvenskan İsveç | 5,6% | 126 |
| 39. Persha Liga Ukrayna | 5,4% | 130 |
| 40. La Liga İspanya | 5,4% | 186 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlik, harcanmış üstünlük sayılır.