Maçlar en çok nerede çevriliyor?
Bir noktada iki ya da daha fazla gol geride kalan takımın kazandığı, karara bağlanmış maçların oranı.
J. Ligi (Japonya) en çok maç çeviriyor: sonuçlarının %3'i iki gol ya da daha kötü bir gerilikten kurtarıldı.
| Lig | Çevrildi | Karara bağlanan maç |
|---|---|---|
| 1. J. Ligi Japonya | 3% | 230 |
| 2. Championship İskoçya | 2,9% | 137 |
| 3. Meistaradeildin Faroe Adaları | 2,9% | 103 |
| 4. 1st Division Arnavutluk | 2,8% | 181 |
| 5. Ligue 2 Fransa | 2,7% | 255 |
| 6. V-Ligi Vietnam | 2,3% | 133 |
| 7. NB I Macaristan | 2,2% | 180 |
| 8. Primera Division El Salvador | 2,1% | 140 |
| 9. Eredivisie Hollanda | 2,1% | 234 |
| 10. Regionalliga - West Avusturya | 2,1% | 193 |
| 11. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 2% | 102 |
| 12. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 1,9% | 258 |
| 13. Premier Lig İskoçya | 1,9% | 155 |
| 14. 2. Bundesliga Almanya | 1,9% | 212 |
| 15. 3. Liga Almanya | 1,8% | 273 |
| 16. Serie A İtalya | 1,8% | 284 |
| 17. A-League Avustralya | 1,8% | 114 |
| 18. Serie B Brezilya | 1,7% | 295 |
| 19. La Liga İspanya | 1,7% | 296 |
| 20. Serie D Brezilya | 1,5% | 132 |
| 21. National League (Küme) İngiltere | 1,5% | 412 |
| 22. Serie A Brezilya | 1,5% | 275 |
| 23. Avusturya Bundesliga Avusturya | 1,4% | 139 |
| 24. 1. division Danimarka | 1,4% | 141 |
| 25. Kazakistan Süper Ligi Kazakistan | 1,4% | 143 |
| 26. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 1,4% | 144 |
| 27. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 1,4% | 146 |
| 28. Liga Nacional Guatemala | 1,3% | 226 |
| 29. Bundesliga Almanya | 1,3% | 228 |
| 30. Belçika Birinci Ligi Belçika | 1,3% | 229 |
| 31. Litvanya A Ligi Litvanya | 1,3% | 153 |
| 32. Premier Lig Galler | 1,3% | 159 |
| 33. Regionalliga - Mitte Avusturya | 1,2% | 167 |
| 34. Liga Pro Serie B Ekvador | 1,1% | 178 |
| 35. Championship İngiltere | 1% | 411 |
| 36. National 2 - Group C Fransa | 0,9% | 212 |
| 37. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 0,9% | 109 |
| 38. Persha Liga Ukrayna | 0,9% | 221 |
| 39. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 0,8% | 124 |
| 40. Primera Nacional Arjantin | 0,8% | 264 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlikler hariç: burada geri dönüş kazanmak demek.