Maçlar en çok nerede çevriliyor?
Bir noktada iki ya da daha fazla gol geride kalan takımın kazandığı, karara bağlanmış maçların oranı.
EFL League One (İskoçya) en çok maç çeviriyor: sonuçlarının %3,4'i iki gol ya da daha kötü bir gerilikten kurtarıldı.
| Lig | Çevrildi | Karara bağlanan maç |
|---|---|---|
| 1. EFL League One İskoçya | 3,4% | 145 |
| 2. Liga Nacional Honduras | 3,2% | 155 |
| 3. Tweede Divisie Hollanda | 3,2% | 251 |
| 4. V-Ligi Vietnam | 3,1% | 127 |
| 5. Meistaradeildin Faroe Adaları | 3% | 101 |
| 6. 1. Division Norveç | 2,8% | 177 |
| 7. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 2,7% | 182 |
| 8. Ettan - Norra İsveç | 2,7% | 150 |
| 9. J. Ligi Japonya | 2,6% | 233 |
| 10. Primera Division El Salvador | 2,5% | 198 |
| 11. Premier Lig Galler | 2,5% | 159 |
| 12. 2. Bundesliga Almanya | 2,3% | 217 |
| 13. Superliga Arnavutluk | 2,2% | 136 |
| 14. 1. division Danimarka | 2,1% | 143 |
| 15. İsveç 1. Lig İsveç | 2,1% | 145 |
| 16. Serie B İtalya | 2% | 307 |
| 17. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 1,9% | 366 |
| 18. Esiliiga A Estonya | 1,9% | 157 |
| 19. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 1,9% | 106 |
| 20. U19 Bundesliga Almanya | 1,8% | 437 |
| 21. Bundesliga Almanya | 1,8% | 223 |
| 22. LigaPro Portekiz | 1,8% | 281 |
| 23. Premier Lig İngiltere | 1,8% | 281 |
| 24. 3. Liga Almanya | 1,8% | 285 |
| 25. Championnat National Fransa | 1,7% | 174 |
| 26. Druha Liga Ukrayna | 1,7% | 117 |
| 27. Süper Lig Türkiye | 1,7% | 237 |
| 28. Liga II Romanya | 1,7% | 298 |
| 29. Categoría Primera A Kolombiya | 1,7% | 302 |
| 30. Superettan İsveç | 1,6% | 182 |
| 31. Beta Ethniki Yunanistan | 1,6% | 247 |
| 32. Premier Lig Kuzey İrlanda | 1,6% | 188 |
| 33. Belçika Birinci Ligi Belçika | 1,5% | 197 |
| 34. Campionato San Marino | 1,5% | 133 |
| 35. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 1,5% | 133 |
| 36. HNL Hırvatistan | 1,5% | 135 |
| 37. Championship İskoçya | 1,5% | 136 |
| 38. Football League Two İngiltere | 1,5% | 412 |
| 39. Football League Two İskoçya | 1,4% | 138 |
| 40. Malta Süper Ligi Malta | 1,4% | 141 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlikler hariç: burada geri dönüş kazanmak demek.