Maçlar en çok nerede çevriliyor?
Bir noktada iki ya da daha fazla gol geride kalan takımın kazandığı, karara bağlanmış maçların oranı.
Premier Lig (Galler) en çok maç çeviriyor: sonuçlarının %5,9'i iki gol ya da daha kötü bir gerilikten kurtarıldı.
| Lig | Çevrildi | Karara bağlanan maç |
|---|---|---|
| 1. Premier Lig Galler | 5,9% | 153 |
| 2. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 3,5% | 141 |
| 3. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 3% | 132 |
| 4. V-Ligi Vietnam | 2,8% | 107 |
| 5. Kakkonen - Lohko A Finlandiya | 2,7% | 111 |
| 6. Regionalliga - Ost Avusturya | 2,4% | 170 |
| 7. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 2% | 245 |
| 8. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 2% | 102 |
| 9. A-League Avustralya | 1,9% | 107 |
| 10. Championnat National Fransa | 1,9% | 215 |
| 11. 1st Division Arnavutluk | 1,8% | 218 |
| 12. Eredivisie Hollanda | 1,7% | 236 |
| 13. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 1,7% | 298 |
| 14. Ligue 2 Fransa | 1,6% | 255 |
| 15. Avusturya Bundesliga Avusturya | 1,5% | 136 |
| 16. EFL League One İngiltere | 1,5% | 411 |
| 17. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 1,4% | 141 |
| 18. 3. Liga Almanya | 1,4% | 284 |
| 19. Serie D Brezilya | 1,4% | 144 |
| 20. Esiliiga A Estonya | 1,4% | 145 |
| 21. Kuveyt 1. Ligi Kuveyt | 1,4% | 146 |
| 22. Süper Lig Türkiye | 1,4% | 222 |
| 23. 1. Lig Türkiye | 1,3% | 226 |
| 24. Premier League Jamaika | 1,3% | 157 |
| 25. National 2 - Group B Fransa | 1,2% | 164 |
| 26. J2 League Japonya | 1,2% | 329 |
| 27. Football League Two İngiltere | 1,2% | 416 |
| 28. NB II Macaristan | 1,1% | 174 |
| 29. 1. Division Belarus | 1,1% | 180 |
| 30. Premier Lig İngiltere | 1% | 287 |
| 31. La Liga İspanya | 1% | 289 |
| 32. Championship İngiltere | 1% | 398 |
| 33. National League (Küme) İngiltere | 1% | 413 |
| 34. Azerbaycan Premyer Ligası Azerbaycan | 1% | 104 |
| 35. Primera División Venezuela Venezuela | 0,9% | 229 |
| 36. Belçika Birinci Ligi Belçika | 0,9% | 233 |
| 37. Serie A İtalya | 0,8% | 260 |
| 38. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 0,7% | 134 |
| 39. Primera Division El Salvador | 0,7% | 135 |
| 40. Liga Nacional Honduras | 0,7% | 138 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlikler hariç: burada geri dönüş kazanmak demek.