Maçlar en çok nerede çevriliyor?
Bir noktada iki ya da daha fazla gol geride kalan takımın kazandığı, karara bağlanmış maçların oranı.
Division Profesional - Apertura (Paraguay) en çok maç çeviriyor: sonuçlarının %3,9'i iki gol ya da daha kötü bir gerilikten kurtarıldı.
| Lig | Çevrildi | Karara bağlanan maç |
|---|---|---|
| 1. Division Profesional - Apertura Paraguay | 3,9% | 103 |
| 2. Kakkonen - Lohko B Finlandiya | 3,8% | 105 |
| 3. Ykkönen Finlandiya | 2,9% | 105 |
| 4. Primera División de México Meksika | 2,5% | 236 |
| 5. K League 1 Güney Kore | 2,5% | 161 |
| 6. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 2,2% | 179 |
| 7. İsviçre Süper Ligi İsviçre | 2,2% | 138 |
| 8. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 2,1% | 144 |
| 9. V-Ligi Vietnam | 2,1% | 144 |
| 10. Premier Lig Galler | 2% | 150 |
| 11. Esiliiga A Estonya | 1,9% | 154 |
| 12. Úrvalsdeild İzlanda | 1,9% | 104 |
| 13. U19 Bundesliga Almanya | 1,9% | 417 |
| 14. K League 2 Güney Kore | 1,8% | 169 |
| 15. Eliteserien Norveç | 1,7% | 178 |
| 16. Regionalliga - West Avusturya | 1,6% | 185 |
| 17. Serie D Brezilya | 1,6% | 193 |
| 18. Football League Two İskoçya | 1,5% | 134 |
| 19. Championship İngiltere | 1,4% | 423 |
| 20. Ettan - Norra İsveç | 1,4% | 141 |
| 21. Liga Nacional Honduras | 1,4% | 142 |
| 22. 2. Bundesliga Almanya | 1,4% | 218 |
| 23. Veikkausliiga Finlandiya | 1,4% | 146 |
| 24. 1. division Danimarka | 1,4% | 146 |
| 25. Serie C - Girone A İtalya | 1,4% | 806 |
| 26. Serie A İtalya | 1,3% | 300 |
| 27. Bundesliga Almanya | 1,3% | 232 |
| 28. Primera B Metropolitana Arjantin | 1,3% | 237 |
| 29. Super Liga Sırbistan | 1,3% | 239 |
| 30. J. Ligi Japonya | 1,3% | 239 |
| 31. Football League Two İngiltere | 1,2% | 412 |
| 32. Premier Lig İskoçya | 1,2% | 170 |
| 33. Premier League Gana | 1,1% | 175 |
| 34. Super League Çin | 1,1% | 176 |
| 35. Ligue 2 Fransa | 1,1% | 265 |
| 36. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 1,1% | 185 |
| 37. 1. Division Norveç | 1,1% | 187 |
| 38. La Liga İspanya | 1% | 291 |
| 39. Premier Lig İngiltere | 1% | 296 |
| 40. Eerste Divisie Hollanda | 1% | 298 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlikler hariç: burada geri dönüş kazanmak demek.