Maçlar en çok nerede çevriliyor?
Bir noktada iki ya da daha fazla gol geride kalan takımın kazandığı, karara bağlanmış maçların oranı.
A-League (Avustralya) en çok maç çeviriyor: sonuçlarının %4,6'i iki gol ya da daha kötü bir gerilikten kurtarıldı.
| Lig | Çevrildi | Karara bağlanan maç |
|---|---|---|
| 1. A-League Avustralya | 4,6% | 108 |
| 2. Devrî'l-Muhterifin es-Suudî Suudi Arabistan | 3,2% | 186 |
| 3. Primera División (Şili) Şili | 2,9% | 173 |
| 4. EFL League One İskoçya | 2,9% | 139 |
| 5. Superettan İsveç | 2,8% | 176 |
| 6. Ettan - Norra İsveç | 2,8% | 177 |
| 7. Tweede Divisie Hollanda | 2,8% | 251 |
| 8. Allsvenskan İsveç | 2,7% | 187 |
| 9. Premier Lig Galler | 2,5% | 160 |
| 10. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 2,5% | 321 |
| 11. Süper Lig Türkiye | 2,3% | 217 |
| 12. 2. Bundesliga Almanya | 2,3% | 218 |
| 13. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 2,2% | 135 |
| 14. İsveç 1. Lig İsveç | 2,2% | 181 |
| 15. Serie B İtalya | 2,2% | 230 |
| 16. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 2,1% | 142 |
| 17. J. Ligi Japonya | 2,1% | 237 |
| 18. 1. division Danimarka | 2,1% | 145 |
| 19. Primeira Liga Portekiz | 2% | 244 |
| 20. U19 Bundesliga Almanya | 2% | 447 |
| 21. Ykkönen Finlandiya | 2% | 101 |
| 22. 1. Deild İzlanda | 1,9% | 106 |
| 23. Segunda División İspanya | 1,9% | 323 |
| 24. Premier Soccer Ligi Güney Afrika | 1,9% | 162 |
| 25. Tayland Ligi Tayland | 1,7% | 237 |
| 26. Premier Lig Kuzey İrlanda | 1,6% | 186 |
| 27. Eredivisie Hollanda | 1,6% | 251 |
| 28. Serie C - Girone C İtalya | 1,6% | 252 |
| 29. Regionalliga - Mitte Avusturya | 1,6% | 193 |
| 30. 1. Division Norveç | 1,6% | 193 |
| 31. Championship İskoçya | 1,5% | 131 |
| 32. 2. Lig Türkiye | 1,5% | 466 |
| 33. 1. SNL Slovenya | 1,5% | 134 |
| 34. Ligue 2 Fransa | 1,5% | 270 |
| 35. İsviçre Süper Ligi İsviçre | 1,5% | 135 |
| 36. Football League Two İngiltere | 1,5% | 406 |
| 37. Belçika Birinci Ligi Belçika | 1,5% | 206 |
| 38. Liga Nacional Guatemala | 1,4% | 210 |
| 39. Persha Liga Ukrayna | 1,4% | 143 |
| 40. Eerste Divisie Hollanda | 1,4% | 291 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları ve yalnızca kayıtlı olayları iki tarafta da nihai skorla tutan maçlar. Beraberlikler hariç: burada geri dönüş kazanmak demek.