Де в матчах чотири голи й більше?
Частка матчів, де щонайменше чотири голи — ті, заради яких варто лишитись.
2a Divisió (Андорра) дає найбільше: 68,8% матчів мають чотири голи й більше.
| Ліга | Чотири й більше | Матчів |
|---|---|---|
| 1. 2a Divisió Андорра | 68,8% | 109 |
| 2. 1-ша ліга Латвія | 64,5% | 138 |
| 3. Ередивізі (жінки) Нідерланди | 60,9% | 110 |
| 4. Denmark Series - Group 4 Данія | 57% | 135 |
| 5. Мейстрілііга Естонія | 55% | 180 |
| 6. Сі-ліга Камбоджа | 53% | 132 |
| 7. Жіноча Бундесліга Німеччина | 52,3% | 132 |
| 8. Перший дивізіон Суринам | 51,9% | 239 |
| 9. Дивізіон 2, Норрланд Швеція | 50,5% | 182 |
| 10. Дивізіон 2, Пн. Йоталанд Швеція | 50% | 182 |
| 11. Прем'єр-ліга Киргизстан | 49,1% | 112 |
| 12. 2. Division Білорусь | 48,6% | 210 |
| 13. Дивізіон 2, Пд. Свеаланд Швеція | 48,4% | 182 |
| 14. Regionalliga - Mitte Австрія | 48,3% | 240 |
| 15. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 48,1% | 135 |
| 16. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 47,8% | 182 |
| 17. Denmark Series - Group 3 Данія | 46,7% | 135 |
| 18. 2-й дивізіон Ісландія | 46,2% | 132 |
| 19. HKFA 1st Division Гонконг, ОАР Китаю | 46,2% | 182 |
| 20. Дивізіон 2, Зх. Йоталанд Швеція | 46,2% | 182 |
| 21. Тведе дивізі Нідерланди | 46,1% | 306 |
| 22. Premier Intermediate League Північна Ірландія | 45,8% | 131 |
| 23. Division di Honor Аруба | 45,7% | 105 |
| 24. 1 ліга Литва | 45,6% | 182 |
| 25. Denmark Series - Group 1 Данія | 45,2% | 135 |
| 26. Чемпіоншип Північна Ірландія | 44,6% | 193 |
| 27. Бундесліга U19 Німеччина | 44,3% | 548 |
| 28. Дивізіон 2, Пн. Свеаланд Швеція | 44% | 182 |
| 29. Denmark Series - Group 2 Данія | 43,7% | 135 |
| 30. Чемпіонат Сан-Марино | 43,6% | 165 |
| 31. Ередивізі Нідерланди | 43,6% | 312 |
| 32. Регіоналліга, Схід Австрія | 43,3% | 240 |
| 33. Есілііга A Естонія | 43,3% | 180 |
| 34. Прем'єр-ліга Уельс | 43,3% | 194 |
| 35. Серія A (жінки) Італія | 43,2% | 132 |
| 36. Чемпіоншип Уельс | 42,5% | 240 |
| 37. Еттан, Північ Швеція | 42,5% | 240 |
| 38. Регіоналліга, Захід Австрія | 42,5% | 240 |
| 39. Дивізіон 2, Пд. Йоталанд Швеція | 41,2% | 182 |
| 40. Перша ліга Вірменія | 40,4% | 198 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.