Де в матчах чотири голи й більше?
Частка матчів, де щонайменше чотири голи — ті, заради яких варто лишитись.
Northern Territory Premier League (Австралія) дає найбільше: 67,5% матчів мають чотири голи й більше.
| Ліга | Чотири й більше | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Northern Territory Premier League Австралія | 67,5% | 981 |
| 2. Оберліга, Бремен Німеччина | 65,6% | 1 430 |
| 3. 2a Divisió Андорра | 62,5% | 1 276 |
| 4. Прем'єр-ліга U18, Південь Англія | 61,5% | 1 067 |
| 5. 3-й дивізіон, група 4 Норвегія | 58,4% | 1 001 |
| 6. 3-й дивізіон, група 5 Норвегія | 58,4% | 1 001 |
| 7. 3-й дивізіон, група 1 Норвегія | 57,8% | 1 001 |
| 8. 3-й дивізіон, група 2 Норвегія | 57,7% | 1 001 |
| 9. Оберліга, Шлезвіг-Гольштейн Німеччина | 57,7% | 1 281 |
| 10. Оберліга, Гамбург Німеччина | 57,4% | 1 686 |
| 11. Прем'єр-ліга Монголія | 57,4% | 720 |
| 12. 3-й дивізіон, група 3 Норвегія | 57,1% | 1 001 |
| 13. Ліга 1 (жінки) Румунія | 57,1% | 727 |
| 14. I ліга (жінки) Словаччина | 57% | 731 |
| 15. Есілііга B Естонія | 56,5% | 538 |
| 16. WPSL Сполучені Штати | 56% | 629 |
| 17. Прем'єр-ліга U18, Північ Англія | 55,7% | 1 044 |
| 18. 3-й дивізіон, група 6 Норвегія | 55,5% | 1 001 |
| 19. Brisbane Premier League Австралія | 55,5% | 1 951 |
| 20. NPL Тасманія Австралія | 55% | 573 |
| 21. 1-ша ліга (жінки) Чехія | 54,2% | 520 |
| 22. Provincial - Namur Бельгія | 53,6% | 920 |
| 23. 2. Division Білорусь | 53,6% | 4 308 |
| 24. USL W League Сполучені Штати | 53,2% | 965 |
| 25. Landesliga - Tirol Австрія | 52,8% | 1 077 |
| 26. Landesliga - Vorarlbergliga Австрія | 52,8% | 1 122 |
| 27. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 52,3% | 2 025 |
| 28. Division di Honor Аруба | 52,3% | 1 206 |
| 29. NPL Квінсленд Австралія | 51,2% | 1 237 |
| 30. 2. Liga Interregional - Group 1 Швейцарія | 51,1% | 738 |
| 31. HKFA 1st Division Гонконг, ОАР Китаю | 50,9% | 2 098 |
| 32. NPL Столична територія Австралія | 50,9% | 908 |
| 33. Центральна юнацька ліга Польща | 50,6% | 1 544 |
| 34. Landesliga - Salzburg Австрія | 50,5% | 1 011 |
| 35. Бундесліга U19 Німеччина | 50,5% | 5 815 |
| 36. Прем'єр-ліга Квінсленду Австралія | 50,3% | 765 |
| 37. 1-ша ліга Латвія | 50,2% | 2 559 |
| 38. Прем'єр-ліга 2 Англія | 50% | 1 899 |
| 39. Про-ліга резервів Бельгія | 49,6% | 844 |
| 40. Ліга професійного розвитку Англія | 49,6% | 1 725 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.