Де в матчах чотири голи й більше?
Частка матчів, де щонайменше чотири голи — ті, заради яких варто лишитись.
Другий дивізіон (Катар) дає найбільше: 62,1% матчів мають чотири голи й більше.
| Ліга | Чотири й більше | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Другий дивізіон Катар | 62,1% | 153 |
| 2. HKFA 1st Division Гонконг, ОАР Китаю | 60,4% | 182 |
| 3. Есілііга A Естонія | 58,9% | 180 |
| 4. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 57% | 135 |
| 5. Серія A (жінки) Італія | 55,6% | 133 |
| 6. Какконен, група C Фінляндія | 55,3% | 132 |
| 7. Brisbane Premier League Австралія | 55,1% | 136 |
| 8. 1-ша ліга Латвія | 54,3% | 210 |
| 9. 1 ліга Литва | 52,9% | 240 |
| 10. Дивізіон 2, Пд. Свеаланд Швеція | 52,7% | 182 |
| 11. Ередивізі (жінки) Нідерланди | 52,7% | 110 |
| 12. 2. Division Білорусь | 50% | 156 |
| 13. Denmark Series - Group 4 Данія | 49,6% | 135 |
| 14. Дивізіон 2, Пн. Йоталанд Швеція | 49,5% | 182 |
| 15. Дивізіон 2, Норрланд Швеція | 48,4% | 182 |
| 16. Denmark Series - Group 2 Данія | 48,1% | 135 |
| 17. Дивізіон 2, Пд. Йоталанд Швеція | 46,7% | 182 |
| 18. Denmark Series - Group 3 Данія | 45,9% | 135 |
| 19. Перший дивізіон Азербайджан | 44,8% | 181 |
| 20. Мейстарадейлдін Фарерські Острови | 44,4% | 135 |
| 21. Прем'єр-ліга Гонконг, ОАР Китаю | 43,6% | 110 |
| 22. Бундесліга U19 Німеччина | 43,5% | 543 |
| 23. Premier League Малайзія | 43,2% | 132 |
| 24. Мейстрілііга Естонія | 42,8% | 180 |
| 25. Какконен, група B Фінляндія | 42,4% | 132 |
| 26. Регіоналліга, Захід Австрія | 42,1% | 240 |
| 27. Дивізіон 2, Зх. Йоталанд Швеція | 41,8% | 182 |
| 28. Division Profesional - Apertura Парагвай | 41,7% | 132 |
| 29. Прем'єр-ліга Сінгапур | 41,7% | 108 |
| 30. Denmark Series - Group 1 Данія | 41,5% | 135 |
| 31. Національний дивізіон Люксембург | 41,2% | 182 |
| 32. Дивізіон 2, Пн. Свеаланд Швеція | 41,2% | 182 |
| 33. Суперліга Швейцарія | 41,1% | 180 |
| 34. Чемпіонат Сан-Марино | 41% | 161 |
| 35. Перший дивізіон Суринам | 40,6% | 133 |
| 36. Прем'єр-ліга Уельс | 40,5% | 195 |
| 37. Еттан, Північ Швеція | 39,6% | 182 |
| 38. Юккенен Фінляндія | 38,5% | 135 |
| 39. Regionalliga - Mitte Австрія | 38,3% | 240 |
| 40. 2-й дивізіон Ісландія | 37,9% | 132 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.