Де в матчах чотири голи й більше?
Частка матчів, де щонайменше чотири голи — ті, заради яких варто лишитись.
Другий дивізіон (Катар) дає найбільше: 60,1% матчів мають чотири голи й більше.
| Ліга | Чотири й більше | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Другий дивізіон Катар | 60,1% | 153 |
| 2. 1-ша ліга Латвія | 57,9% | 240 |
| 3. HKFA 1st Division Гонконг, ОАР Китаю | 56,7% | 210 |
| 4. Есілііга A Естонія | 54,4% | 180 |
| 5. Дивізіон 1 (жінки) Франція | 53,8% | 132 |
| 6. Перша ліга Вірменія | 52,7% | 112 |
| 7. Division di Honor Аруба | 51,9% | 104 |
| 8. Denmark Series - Group 2 Данія | 51,6% | 182 |
| 9. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 49,6% | 135 |
| 10. Какконен, група B Фінляндія | 48,1% | 135 |
| 11. Brisbane Premier League Австралія | 47,8% | 134 |
| 12. Мейстрілііга Естонія | 45,6% | 180 |
| 13. Ліга зірок Катар | 45,1% | 182 |
| 14. V-ліга 1 Вʼєтнам | 45% | 140 |
| 15. Denmark Series - Group 3 Данія | 44,5% | 182 |
| 16. 1 ліга Литва | 43,8% | 194 |
| 17. Регіоналліга, Схід Австрія | 42,9% | 240 |
| 18. Прем'єр-ліга Уельс | 42,3% | 194 |
| 19. Регіоналліга, Захід Австрія | 41,8% | 239 |
| 20. Denmark Series - Group 1 Данія | 41,8% | 182 |
| 21. Національна ліга Мʼянма (Бірма) | 41,7% | 132 |
| 22. Ередивізі Нідерланди | 40,8% | 311 |
| 23. А ліга Литва | 40,6% | 180 |
| 24. Какконен, група A Фінляндія | 40% | 135 |
| 25. 2. Division Білорусь | 38,5% | 312 |
| 26. Pro League Тринідад і Тобаго | 38% | 108 |
| 27. Прем'єр-ліга Кувейт | 37,4% | 182 |
| 28. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 37,4% | 182 |
| 29. Юккенен Фінляндія | 37% | 135 |
| 30. 2nd Division - Group A Албанія | 36,5% | 156 |
| 31. Перший дивізіон Обʼєднані Арабські Емірати | 36,4% | 110 |
| 32. Мейстарадейлдін Фарерські Острови | 36,3% | 135 |
| 33. Бундесліга Австрія | 35,6% | 180 |
| 34. Національний дивізіон Люксембург | 34,6% | 182 |
| 35. Про-ліга Бельгія | 34,4% | 302 |
| 36. Еровнулі ліга 2 Грузія | 34,2% | 360 |
| 37. Національна ліга Гондурас | 33,5% | 200 |
| 38. NB II Угорщина | 33,3% | 240 |
| 39. Чемпіоншип Шотландія | 33,3% | 180 |
| 40. 2nd Division - Group B Албанія | 33,3% | 132 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.