Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

Yedekler ne kadar gol atıyor?

Kulübeden gelen bir oyuncunun, oyuna girdiği dakikadan sonra attığı gollerin oranı. Büyük liglerde %14,1.

İspanya Kral Kupası (İspanya) kulübesinden en çok alıyor: gollerinin %26,7'i maça oturarak başlayan birinden geliyor.

Yedekler ne kadar gol atıyor?
LigYedeklerdenGoller
1. İspanya Kral Kupası İspanya 26,7% 3.027
2. MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri 21,5% 8.679
3. K League 1 Güney Kore 20,5% 5.593
4. League Cup İngiltere 20,1% 5.181
5. UEFA Konferans Ligi Uluslararası 19,8% 7.003
6. J-League Cup Japonya 19,5% 2.544
7. Division Profesional - Apertura Paraguay 19,1% 3.327
8. Coppa Italia İtalya 18,9% 2.037
9. Division Profesional - Clausura Paraguay 18,8% 3.258
10. DFB Pokal Almanya 18,8% 3.393
11. UEFA U21 Championship - Qualification Uluslararası 18,8% 2.329
12. K League 2 Güney Kore 18,3% 5.258
13. Football League Trophy İngiltere 18,3% 5.906
14. Copa Sudamericana Uluslararası 18,2% 2.947
15. League Two Çin 18,2% 2.818
16. Türkiye Kupası Türkiye 18,1% 7.864
17. Liga Panameña de Fútbol Panama 17,9% 3.490
18. Primera División RFEF - Group 2 İspanya 17,6% 5.786
19. Primera División Bolivya 17,5% 7.472
20. UEFA U17 Championship - Qualification Uluslararası 17,4% 2.427
21. Liga 3 Portekiz 17,4% 3.898
22. Copa Libertadores Uluslararası 17,3% 3.143
23. Primera División RFEF - Group 1 İspanya 17,3% 5.728
24. US Open Cup Amerika Birleşik Devletleri 17,3% 3.466
25. Cup Rusya 17,1% 3.275
26. 1. Division Kıbrıs 16,9% 4.692
27. Liga I Romanya 16,9% 7.302
28. League Cup İskoçya 16,9% 3.458
29. Serie C - Girone C İtalya 16,8% 7.069
30. J3 League Japonya 16,8% 6.827
31. Segunda División İspanya 16,6% 10.721
32. İsviçre Süper Ligi İsviçre 16,6% 6.066
33. Segunda División Şili 16,5% 2.644
34. Rusya Birinci Futbol Ligi Rusya 16,4% 8.205
35. First NL Hırvatistan 16,4% 4.293
36. 1st Division Güney Afrika 16,3% 3.032
37. Primera Nacional Arjantin 16,2% 14.354
38. Serie B Brezilya 16,2% 12.671
39. Bosna-Hersek Premier Ligi Bosna-Hersek 16,1% 3.366
40. Serie C - Girone B İtalya 16,1% 6.869

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Gol yalnızca atanı oyuna girdikten sonra düşerse sayılır. Bu kontrol olmadan sayı %34 çıkıyor, çünkü kayıt önce sahadan çıkan oyuncuyu yazıyor.

Maç sayfası