Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

Yedekler ne kadar gol atıyor?

Kulübeden gelen bir oyuncunun, oyuna girdiği dakikadan sonra attığı gollerin oranı. Büyük liglerde %14,1.

Friendlies (Uluslararası) kulübesinden en çok alıyor: gollerinin %18,4'i maça oturarak başlayan birinden geliyor.

Yedekler ne kadar gol atıyor?
LigYedeklerdenGoller
1. Friendlies Uluslararası 18,4% 735
2. Persha Liga Ukrayna 17,3% 514
3. Serie D Brezilya 17,3% 666
4. K League 1 Güney Kore 17,1% 603
5. İsviçre Challenge Ligi İsviçre 17% 522
6. Kazakistan Süper Ligi Kazakistan 16,7% 420
7. Serie C - Girone C İtalya 16,4% 739
8. NB I Macaristan 15,9% 491
9. Serie C - Girone A İtalya 15,7% 879
10. Bundesliga Almanya 15,3% 958
11. Serie C - Girone B İtalya 15,3% 754
12. Segunda División İspanya 15,2% 969
13. Türkiye Kupası Türkiye 14,9% 597
14. Liga Profesional Argentina Arjantin 14,9% 700
15. 2. Lig Türkiye 14,7% 1.621
16. Erovnuli Liga 2 Gürcistan 14,6% 437
17. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası 14,6% 554
18. Avusturya Bundesliga Avusturya 14,2% 548
19. 1. Lig Türkiye 14,2% 796
20. Liga I Romanya 14,2% 607
21. Primera Nacional Arjantin 14,1% 638
22. Serie A Brezilya 13,9% 799
23. İsviçre Süper Ligi İsviçre 13,9% 527
24. Rossiyskaya Premyer-Liga Rusya 13,7% 531
25. Serie C Brezilya 13,7% 444
26. Liga de Expansión MX Meksika 13,7% 562
27. Serie B Brezilya 13,7% 826
28. World Cup - Qualification Asia Uluslararası 13,7% 651
29. K League 2 Güney Kore 13,5% 416
30. UEFA Avrupa Ligi Uluslararası 13,4% 1.362
31. Czech Liga Çekya 13,4% 722
32. Serie B İtalya 13,4% 866
33. FA Cup İngiltere 13,3% 428
34. J2 League Japonya 13,2% 1.121
35. Fransa Ligue 1 Fransa 13,1% 949
36. Primera División (Şili) Şili 12,9% 605
37. Segunda División Peru 12,9% 722
38. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri 12,9% 1.615
39. 3. Liga Almanya 12,8% 961
40. La Liga İspanya 12,8% 955

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Gol yalnızca atanı oyuna girdikten sonra düşerse sayılır. Bu kontrol olmadan sayı %34 çıkıyor, çünkü kayıt önce sahadan çıkan oyuncuyu yazıyor.

Maç sayfası