Yedekler ne kadar gol atıyor?
Kulübeden gelen bir oyuncunun, oyuna girdiği dakikadan sonra attığı gollerin oranı. Büyük liglerde %14,1.
1. Lig (Türkiye) kulübesinden en çok alıyor: gollerinin %16,5'i maça oturarak başlayan birinden geliyor.
| Lig | Yedeklerden | Goller |
|---|---|---|
| 1. 1. Lig Türkiye | 16,5% | 744 |
| 2. Serie A Brezilya | 15,4% | 869 |
| 3. Veikkausliiga Finlandiya | 15,3% | 443 |
| 4. Serie B Brezilya | 15,2% | 904 |
| 5. NB I Macaristan | 14,3% | 460 |
| 6. Türkiye Kupası Türkiye | 14,3% | 532 |
| 7. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 13,7% | 445 |
| 8. J. Ligi Japonya | 13,5% | 814 |
| 9. Football League Two İngiltere | 13,3% | 1.461 |
| 10. Süper Lig Türkiye | 13% | 806 |
| 11. FA Cup İngiltere | 13% | 507 |
| 12. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 12,9% | 534 |
| 13. A-League Avustralya | 12,6% | 428 |
| 14. Championship İngiltere | 12,6% | 1.305 |
| 15. Primera Nacional Arjantin | 12,5% | 961 |
| 16. EFL League One İskoçya | 12,4% | 532 |
| 17. Avusturya Bundesliga Avusturya | 12,4% | 468 |
| 18. Meistriliiga Estonya | 12,2% | 531 |
| 19. 2. Bundesliga Almanya | 12,2% | 787 |
| 20. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 12,1% | 787 |
| 21. Championship İskoçya | 12% | 474 |
| 22. UEFA Avrupa Ligi Uluslararası | 11,9% | 1.206 |
| 23. Primeira Liga Portekiz | 11,7% | 810 |
| 24. Fransa Ligue 1 Fransa | 11,6% | 929 |
| 25. J2 League Japonya | 11,5% | 1.000 |
| 26. Primera División Venezuela Venezuela | 11,4% | 498 |
| 27. EFL League One İngiltere | 11,4% | 1.439 |
| 28. Liga Profesional Argentina Arjantin | 11,3% | 1.019 |
| 29. Esiliiga A Estonya | 11,3% | 648 |
| 30. Premier Lig İngiltere | 11,1% | 996 |
| 31. UEFA Şampiyonlar Ligi Uluslararası | 11% | 566 |
| 32. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 10,8% | 968 |
| 33. Belçika Birinci Ligi Belçika | 10,7% | 841 |
| 34. Football League Two İskoçya | 10,5% | 505 |
| 35. Eredivisie Hollanda | 10,4% | 904 |
| 36. Torneo Federal A Arjantin | 10,4% | 1.525 |
| 37. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 10,2% | 519 |
| 38. Bundesliga Almanya | 10,1% | 838 |
| 39. 3. Liga Almanya | 10,1% | 893 |
| 40. V-Ligi Vietnam | 9,3% | 536 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Gol yalnızca atanı oyuna girdikten sonra düşerse sayılır. Bu kontrol olmadan sayı %34 çıkıyor, çünkü kayıt önce sahadan çıkan oyuncuyu yazıyor.