Yedekler ne kadar gol atıyor?
Kulübeden gelen bir oyuncunun, oyuna girdiği dakikadan sonra attığı gollerin oranı. Büyük liglerde %14,1.
Primera Division (El Salvador) kulübesinden en çok alıyor: gollerinin %15,5'i maça oturarak başlayan birinden geliyor.
| Lig | Yedeklerden | Goller |
|---|---|---|
| 1. Primera Division El Salvador | 15,5% | 420 |
| 2. Persha Liga Ukrayna | 14,9% | 543 |
| 3. 1. Lig Türkiye | 14,8% | 832 |
| 4. NB II Macaristan | 14,6% | 582 |
| 5. Avusturya Bundesliga Avusturya | 14,6% | 522 |
| 6. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 14,3% | 1.037 |
| 7. J2 League Japonya | 14,2% | 1.109 |
| 8. Serie B Brezilya | 14,1% | 899 |
| 9. Football League Two İngiltere | 13,9% | 1.306 |
| 10. Türkiye Kupası Türkiye | 13,8% | 559 |
| 11. Segunda División Profesional Uruguay | 13,8% | 523 |
| 12. Kazakistan Süper Ligi Kazakistan | 13,7% | 444 |
| 13. Esiliiga A Estonya | 13,7% | 721 |
| 14. A-League Avustralya | 13,7% | 401 |
| 15. Primeira Liga Portekiz | 13,7% | 744 |
| 16. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 13,6% | 470 |
| 17. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 13,6% | 463 |
| 18. UEFA Avrupa Ligi Uluslararası | 13,3% | 1.256 |
| 19. Serie A Brezilya | 13,2% | 835 |
| 20. Serie C Brezilya | 13,1% | 412 |
| 21. NB I Macaristan | 13% | 568 |
| 22. Süper Lig Türkiye | 13% | 854 |
| 23. National 2 - Group C Fransa | 12,8% | 475 |
| 24. Fransa Ligue 1 Fransa | 12,8% | 909 |
| 25. Ligue 1 Cezayir | 12,6% | 459 |
| 26. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 12,3% | 470 |
| 27. Championship İngiltere | 12,3% | 1.458 |
| 28. Eredivisie Hollanda | 12,2% | 931 |
| 29. 3. Liga Almanya | 11,9% | 997 |
| 30. Umaglesi Liga Gürcistan | 11,9% | 545 |
| 31. Ligue 2 Fransa | 11,9% | 824 |
| 32. 1. Division Belarus | 11,9% | 539 |
| 33. La Liga İspanya | 11,6% | 983 |
| 34. 2. Lig Türkiye | 11,6% | 770 |
| 35. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 11,5% | 459 |
| 36. Virsliga Letonya | 11,5% | 485 |
| 37. Belçika Birinci Ligi Belçika | 11,4% | 842 |
| 38. EFL League One İngiltere | 11,2% | 1.451 |
| 39. Serie A İtalya | 11% | 989 |
| 40. Meistriliiga Estonya | 11% | 627 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Gol yalnızca atanı oyuna girdikten sonra düşerse sayılır. Bu kontrol olmadan sayı %34 çıkıyor, çünkü kayıt önce sahadan çıkan oyuncuyu yazıyor.