Yedekler ne kadar gol atıyor?
Kulübeden gelen bir oyuncunun, oyuna girdiği dakikadan sonra attığı gollerin oranı. Büyük liglerde %14,1.
Ermenistan Süper Ligi (Ermenistan) kulübesinden en çok alıyor: gollerinin %17,3'i maça oturarak başlayan birinden geliyor.
| Lig | Yedeklerden | Goller |
|---|---|---|
| 1. Ermenistan Süper Ligi Ermenistan | 17,3% | 404 |
| 2. Persha Liga Ukrayna | 16% | 681 |
| 3. Primera Nacional Arjantin | 14,7% | 756 |
| 4. 1. Division Belarus | 14,5% | 516 |
| 5. Championship İngiltere | 13,9% | 1.434 |
| 6. Serie B Brezilya | 13,5% | 1.043 |
| 7. Avusturya Bundesliga Avusturya | 13,3% | 527 |
| 8. Liga Nacional Guatemala | 13,2% | 763 |
| 9. Serie A İtalya | 13,2% | 980 |
| 10. Özbekistan Oliy Ligi Özbekistan | 13,1% | 405 |
| 11. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri | 13% | 868 |
| 12. Kazakistan Süper Ligi Kazakistan | 12,8% | 423 |
| 13. J2 League Japonya | 12,6% | 1.061 |
| 14. J. Ligi Japonya | 12,5% | 834 |
| 15. NB I Macaristan | 12,4% | 619 |
| 16. Süper Lig Türkiye | 12,3% | 726 |
| 17. V-Ligi Vietnam | 12,2% | 510 |
| 18. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 12,1% | 603 |
| 19. FA Cup İngiltere | 11,9% | 582 |
| 20. NB II Macaristan | 11,9% | 658 |
| 21. 2. Bundesliga Almanya | 11,8% | 772 |
| 22. Meistriliiga Estonya | 11,8% | 526 |
| 23. 1. Lig Türkiye | 11,8% | 723 |
| 24. Fransa Ligue 1 Fransa | 11,8% | 902 |
| 25. Litvanya A Ligi Litvanya | 11,7% | 503 |
| 26. Belçika Birinci Ligi Belçika | 11,7% | 862 |
| 27. Ligue 2 Fransa | 11,5% | 888 |
| 28. Serie A Brezilya | 11,4% | 926 |
| 29. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 11,4% | 1.166 |
| 30. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 11,3% | 521 |
| 31. Esiliiga A Estonya | 11,3% | 629 |
| 32. La Liga İspanya | 11,3% | 1.038 |
| 33. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 11,2% | 516 |
| 34. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 11,2% | 543 |
| 35. Primera B Metropolitana Arjantin | 11% | 869 |
| 36. Football League Two İngiltere | 10,9% | 1.370 |
| 37. National League (Küme) İngiltere | 10,9% | 1.553 |
| 38. Azerbaycan Premyer Ligası Azerbaycan | 10,8% | 437 |
| 39. Premier Lig İngiltere | 10,7% | 1.013 |
| 40. Primera División Venezuela Venezuela | 10,6% | 745 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Gol yalnızca atanı oyuna girdikten sonra düşerse sayılır. Bu kontrol olmadan sayı %34 çıkıyor, çünkü kayıt önce sahadan çıkan oyuncuyu yazıyor.