Як швидко команда відповідає?
Частка голів, що відповідають суперникові протягом десяти хвилин — міра ліги, яка не змиряється.
Прем'єр-ліга (Сінгапур) відповідає найшвидше: 17,6% голів приходять у відповідь протягом десяти хвилин.
| Ліга | Відповіді за 10′ | Голів |
|---|---|---|
| 1. Прем'єр-ліга Сінгапур | 17,6% | 506 |
| 2. Прем'єр-ліга Бангладеш | 16,6% | 447 |
| 3. Дискі Челлендж Південно-Африканська Республіка | 15,6% | 589 |
| 4. Какконен, група B Фінляндія | 15,4% | 571 |
| 5. Регіоналліга, Захід Австрія | 15,3% | 490 |
| 6. NPL Квінсленд Австралія | 15,3% | 531 |
| 7. Перший дивізіон Ірландія | 15% | 452 |
| 8. 3-й дивізіон, група 3 Норвегія | 15% | 708 |
| 9. Урвалсдейлд Ісландія | 14,9% | 570 |
| 10. NPL Новий Південний Уельс Австралія | 14,6% | 465 |
| 11. Оберліга, Бремен Німеччина | 14,4% | 915 |
| 12. Прем'єр-ліга 2 Англія | 14,3% | 1 092 |
| 13. 2-й дивізіон, група 1 Норвегія | 14,3% | 546 |
| 14. National 3 - Group H Франція | 14,3% | 497 |
| 15. National League - Southern Нова Зеландія | 14,3% | 413 |
| 16. 3-й дивізіон, група 4 Норвегія | 14,2% | 654 |
| 17. National 3 - Group D Франція | 14,2% | 501 |
| 18. 1-ша ліга Промоушн Швейцарія | 14,1% | 981 |
| 19. Челленджер Про-ліга Бельгія | 14,1% | 576 |
| 20. Прем'єр-ліга U18, Північ Англія | 14% | 602 |
| 21. Перший дивізіон Данія | 13,9% | 588 |
| 22. 3-й дивізіон, група 6 Норвегія | 13,9% | 736 |
| 23. III ліга, група 3 Польща | 13,8% | 610 |
| 24. Оберліга, Нижня Саксонія Німеччина | 13,7% | 946 |
| 25. Друга Бундесліга Німеччина | 13,7% | 908 |
| 26. 1-й дивізіон Ісландія | 13,6% | 463 |
| 27. 3-й дивізіон, група 1 Норвегія | 13,6% | 612 |
| 28. Ботола 2 Марокко | 13,4% | 426 |
| 29. Південна ліга, Південь Англія | 13,4% | 1 475 |
| 30. 3-тя ліга, ЧФЛ B Чехія | 13,4% | 629 |
| 31. National 3 - Group J Франція | 13,2% | 522 |
| 32. Оберліга, Гессен Німеччина | 13,2% | 1 014 |
| 33. Ліга 3 Португалія | 13,2% | 840 |
| 34. Кубок Чехія | 13,2% | 598 |
| 35. Серія D, група G Італія | 13,2% | 765 |
| 36. А-Ліга Австралія | 13,2% | 500 |
| 37. Про-ліга резервів Бельгія | 13,1% | 487 |
| 38. Насьйональ 2, група B Франція | 13,1% | 617 |
| 39. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 13,1% | 497 |
| 40. Ерсте дивізі Нідерланди | 13% | 1 166 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Кожен гол порівнюємо з попереднім у тому ж матчі. Перший гол матчу не може бути відповіддю й рахується лише у знаменнику.