Як швидко команда відповідає?
Частка голів, що відповідають суперникові протягом десяти хвилин — міра ліги, яка не змиряється.
3-й дивізіон, група 3 (Норвегія) відповідає найшвидше: 18% голів приходять у відповідь протягом десяти хвилин.
| Ліга | Відповіді за 10′ | Голів |
|---|---|---|
| 1. 3-й дивізіон, група 3 Норвегія | 18% | 793 |
| 2. Урвалсдейлд Ісландія | 16,9% | 646 |
| 3. Ерсте дивізі Нідерланди | 16,8% | 453 |
| 4. 3-й дивізіон, група 1 Норвегія | 15,7% | 809 |
| 5. NPL Північний Новий Південний Уельс Австралія | 15,2% | 508 |
| 6. 3-й дивізіон, група 2 Норвегія | 15,1% | 790 |
| 7. III ліга, група 2 Польща | 15% | 421 |
| 8. Еттан, Південь Швеція | 14,8% | 735 |
| 9. NPL Західна Австралія Австралія | 14,7% | 503 |
| 10. 2-га ліга Туреччина | 14,7% | 491 |
| 11. Регіоналліга, Північ Німеччина | 14,7% | 539 |
| 12. Національна ліга чемпіонів U19 Норвегія | 14,6% | 568 |
| 13. 3-й дивізіон, група 5 Норвегія | 14,6% | 843 |
| 14. NPL 2 Новий Південний Уельс Австралія | 14,4% | 807 |
| 15. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 14,4% | 557 |
| 16. III ліга, група 1 Польща | 14,3% | 419 |
| 17. Ліга MX Мексика | 14,3% | 406 |
| 18. Есілііга B Естонія | 14,2% | 723 |
| 19. Молодіжна першість Росія | 14,2% | 839 |
| 20. Чемпіоншип Уельс | 14,1% | 518 |
| 21. Какконен, група A Фінляндія | 14,1% | 448 |
| 22. Есілііга A Естонія | 13,8% | 607 |
| 23. Лоуленд-ліга Шотландія | 13,8% | 557 |
| 24. Елітесеріен Норвегія | 13,8% | 653 |
| 25. 1-й дивізіон Норвегія | 13,8% | 880 |
| 26. 1-ша ліга U19 Чехія | 13,7% | 422 |
| 27. 3-й дивізіон, група 6 Норвегія | 13,6% | 778 |
| 28. Челлендж-кап Шотландія | 13,6% | 470 |
| 29. 1-й дивізіон Ісландія | 13,5% | 488 |
| 30. NPL 2 Вікторія Австралія | 13,4% | 595 |
| 31. Перша ліга Білорусь | 13,4% | 856 |
| 32. NPL Квінсленд Австралія | 13,3% | 495 |
| 33. MLS Сполучені Штати | 13,2% | 1 613 |
| 34. NPL Столична територія Австралія | 13,2% | 462 |
| 35. Істміанська ліга Англія | 13,2% | 538 |
| 36. 2-й дивізіон, група 2 Норвегія | 13,1% | 595 |
| 37. Прімера A Колумбія | 13,1% | 931 |
| 38. 3-й дивізіон, група 4 Норвегія | 13,1% | 725 |
| 39. 3-тя ліга, МСФЛ Чехія | 13,1% | 413 |
| 40. Ліга Панами Панама | 13,1% | 498 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Кожен гол порівнюємо з попереднім у тому ж матчі. Перший гол матчу не може бути відповіддю й рахується лише у знаменнику.