Як швидко команда відповідає?
Частка голів, що відповідають суперникові протягом десяти хвилин — міра ліги, яка не змиряється.
3-й дивізіон, група 1 (Норвегія) відповідає найшвидше: 15% голів приходять у відповідь протягом десяти хвилин.
| Ліга | Відповіді за 10′ | Голів |
|---|---|---|
| 1. 3-й дивізіон, група 1 Норвегія | 15% | 3 558 |
| 2. 3-й дивізіон, група 3 Норвегія | 14,8% | 3 493 |
| 3. Про-ліга резервів Бельгія | 14,6% | 2 569 |
| 4. Прем'єр-ліга U18, Південь Англія | 14,4% | 4 592 |
| 5. Центральна юнацька ліга Польща | 14,1% | 2 359 |
| 6. 1-ша ліга Промоушн Швейцарія | 14% | 5 186 |
| 7. 3-й дивізіон, група 5 Норвегія | 13,8% | 3 554 |
| 8. Урвалсдейлд Ісландія | 13,8% | 5 176 |
| 9. Прем'єр-ліга U18, Північ Англія | 13,8% | 4 220 |
| 10. Прем'єр-ліга Сінгапур | 13,6% | 3 849 |
| 11. Оберліга, Бремен Німеччина | 13,5% | 3 084 |
| 12. Оберліга, Північний Схід-Південь Німеччина | 13,5% | 2 466 |
| 13. Оберліга, Гамбург Німеччина | 13,4% | 3 771 |
| 14. MLS Next Pro Сполучені Штати | 13,4% | 6 572 |
| 15. Оберліга, Шлезвіг-Гольштейн Німеччина | 13,4% | 2 891 |
| 16. 3-й дивізіон, група 6 Норвегія | 13,3% | 3 500 |
| 17. Оберліга, Нижня Саксонія Німеччина | 13,2% | 2 847 |
| 18. 1-й дивізіон Ісландія | 13,2% | 4 355 |
| 19. 3-й дивізіон, група 4 Норвегія | 13,2% | 3 483 |
| 20. Кубок Прем'єр-ліги Англія | 13,1% | 2 186 |
| 21. Оберліга, Гессен Німеччина | 13% | 3 054 |
| 22. Прем'єр-ліга 2 Англія | 13% | 7 038 |
| 23. Прем'єр-ліга Монголія | 13% | 2 764 |
| 24. NPL Південна Австралія Австралія | 13% | 3 428 |
| 25. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 12,9% | 7 701 |
| 26. Ліга професійного розвитку Англія | 12,9% | 5 709 |
| 27. Індійська суперліга Індія | 12,8% | 2 454 |
| 28. 3-тя ліга, ЧФЛ A Чехія | 12,8% | 4 411 |
| 29. 1-й дивізіон Норвегія | 12,8% | 8 394 |
| 30. NPL Квінсленд Австралія | 12,8% | 3 638 |
| 31. 1-ша ліга U19 Чехія | 12,7% | 4 649 |
| 32. 2-й дивізіон Ісландія | 12,7% | 2 702 |
| 33. Дискі Челлендж Південно-Африканська Республіка | 12,7% | 2 415 |
| 34. Сі-ліга Камбоджа | 12,7% | 2 659 |
| 35. Еттан, Північ Швеція | 12,7% | 8 065 |
| 36. Оберліга, Рейнланд-Пфальц/Саар Німеччина | 12,6% | 2 804 |
| 37. Чемпіонат Індії з футболу Індія | 12,6% | 2 342 |
| 38. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 12,5% | 2 880 |
| 39. 3-й дивізіон, група 2 Норвегія | 12,5% | 3 502 |
| 40. NPL Західна Австралія Австралія | 12,5% | 3 433 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Кожен гол порівнюємо з попереднім у тому ж матчі. Перший гол матчу не може бути відповіддю й рахується лише у знаменнику.