Як часто забивають обидві команди?
Частка матчів, у яких жодна команда не зіграла на нуль.
Прем'єр-ліга U18, Південь (Англія) лишає найменше сухих матчів: обидві команди забивають у 70,5% зустрічей.
| Ліга | Забили обидві | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Прем'єр-ліга U18, Південь Англія | 70,5% | 1 068 |
| 2. Оберліга, Бремен Німеччина | 69,5% | 1 430 |
| 3. Provincial - Namur Бельгія | 67,4% | 920 |
| 4. Оберліга, Гамбург Німеччина | 67% | 1 686 |
| 5. Northern Territory Premier League Австралія | 66,7% | 981 |
| 6. 3-й дивізіон, група 4 Норвегія | 66,6% | 1 001 |
| 7. Denmark Series - Group 4 Данія | 66,4% | 980 |
| 8. 3-й дивізіон, група 3 Норвегія | 66% | 1 001 |
| 9. Прем'єр-ліга 2 Англія | 65,9% | 1 899 |
| 10. 2. Liga Interregional - Group 1 Швейцарія | 65,9% | 738 |
| 11. 2. Liga Interregional - Group 2 Швейцарія | 65,4% | 725 |
| 12. Есілііга B Естонія | 65,2% | 538 |
| 13. 3-й дивізіон, група 1 Норвегія | 65% | 1 001 |
| 14. Прем'єр-ліга Квінсленду Австралія | 64,8% | 765 |
| 15. Центральна юнацька ліга Польща | 64,8% | 1 544 |
| 16. Brisbane Premier League Австралія | 64,7% | 1 951 |
| 17. Прем'єр-ліга U18, Північ Англія | 64,7% | 1 046 |
| 18. 3-й дивізіон, група 5 Норвегія | 64,3% | 1 001 |
| 19. 3-й дивізіон, група 2 Норвегія | 64,3% | 1 001 |
| 20. 2-й дивізіон Ісландія | 64,2% | 1 440 |
| 21. Landesliga - Vorarlbergliga Австрія | 64,1% | 1 122 |
| 22. 3-й дивізіон, група 6 Норвегія | 63,7% | 1 001 |
| 23. Denmark Series - Group 3 Данія | 63,5% | 1 883 |
| 24. Landesliga - Tirol Австрія | 63% | 1 077 |
| 25. NPL 2 Вікторія Австралія | 62,9% | 943 |
| 26. Оберліга, Шлезвіг-Гольштейн Німеччина | 62,8% | 1 281 |
| 27. 1-ша ліга Класік, група 1 Швейцарія | 62,6% | 1 426 |
| 28. Дивізіон 2, Пд. Свеаланд Швеція | 62,4% | 1 942 |
| 29. 1-ша ліга Класік, група 2 Швейцарія | 62,3% | 1 426 |
| 30. 1-й дивізіон Ісландія | 62,3% | 1 457 |
| 31. Denmark Series - Group 2 Данія | 62,2% | 1 964 |
| 32. Third Amateur Division - VFV B Бельгія | 62,1% | 1 182 |
| 33. Прем'єр-ліга Сінгапур | 62% | 1 043 |
| 34. Дивізіон 1 U21 Нідерланди | 62% | 589 |
| 35. Про-ліга резервів Бельгія | 62% | 844 |
| 36. 1-ша ліга Промоушн Швейцарія | 61,8% | 2 406 |
| 37. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 61,8% | 2 025 |
| 38. Еттан, Північ Швеція | 61,8% | 2 516 |
| 39. Урвалсдейлд Ісландія | 61,8% | 1 577 |
| 40. Ліга професійного розвитку Англія | 61,6% | 1 725 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.