Як часто забивають обидві команди?
Частка матчів, у яких жодна команда не зіграла на нуль.
Denmark Series - Group 2 (Данія) лишає найменше сухих матчів: обидві команди забивають у 70,3% зустрічей.
| Ліга | Забили обидві | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Denmark Series - Group 2 Данія | 70,3% | 182 |
| 2. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 65,9% | 182 |
| 3. Регіоналліга, Схід Австрія | 65,4% | 240 |
| 4. Brisbane Premier League Австралія | 64,9% | 188 |
| 5. Перший дивізіон Обʼєднані Арабські Емірати | 64,3% | 182 |
| 6. Denmark Series - Group 3 Данія | 62,1% | 182 |
| 7. Сегунда дивізіон Венесуела | 61,7% | 269 |
| 8. Есілііга A Естонія | 61,7% | 180 |
| 9. HKFA 1st Division Гонконг, ОАР Китаю | 61,2% | 103 |
| 10. Національний дивізіон Люксембург | 60,4% | 182 |
| 11. 1-ша ліга Латвія | 59,7% | 181 |
| 12. Ліванська ліга Ліван | 59,1% | 132 |
| 13. Ліга зірок Катар | 58,3% | 132 |
| 14. Національна ліга Англія | 58% | 552 |
| 15. Регіоналліга, Захід Австрія | 57,9% | 240 |
| 16. Прем'єр-ліга Уельс | 57,7% | 196 |
| 17. West Bank Premier League Палестинські території | 57,6% | 132 |
| 18. Чемпіоншип Англія | 57,2% | 556 |
| 19. Ередивізі Нідерланди | 57,1% | 312 |
| 20. Мейстарадейлдін Фарерські Острови | 57% | 135 |
| 21. V-ліга 1 Вʼєтнам | 56,6% | 182 |
| 22. Прем'єр-ліга Англія | 56,6% | 380 |
| 23. Тайська ліга 1 Таїланд | 56,5% | 306 |
| 24. Бундесліга Німеччина | 56,5% | 306 |
| 25. Чемпіоншип Шотландія | 56,1% | 180 |
| 26. Про-ліга Бельгія | 56% | 302 |
| 27. Прімера дивізіон Сальвадор | 55,6% | 189 |
| 28. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 55,6% | 135 |
| 29. Про-ліга Йорданія | 55,5% | 110 |
| 30. Джей-ліга 1 Японія | 55,2% | 306 |
| 31. Прем'єршип Шотландія | 54,8% | 228 |
| 32. 1 ліга Литва | 54,8% | 135 |
| 33. MLS Сполучені Штати | 54,7% | 338 |
| 34. Прімейра-ліга Португалія | 54,6% | 240 |
| 35. Суперліга Туреччина | 54,6% | 306 |
| 36. Denmark Series - Group 1 Данія | 54,4% | 182 |
| 37. А-Ліга Австралія | 54,3% | 138 |
| 38. Друга Бундесліга Німеччина | 54% | 302 |
| 39. Ла Ліга Іспанія | 53,4% | 380 |
| 40. NB I Угорщина | 53,3% | 240 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.