Як часто забивають обидві команди?
Частка матчів, у яких жодна команда не зіграла на нуль.
Denmark Series - Group 4 (Данія) лишає найменше сухих матчів: обидві команди забивають у 72,8% зустрічей.
| Ліга | Забили обидві | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Denmark Series - Group 4 Данія | 72,8% | 125 |
| 2. 2-й дивізіон Ісландія | 72,7% | 132 |
| 3. Brisbane Premier League Австралія | 69,1% | 136 |
| 4. Premier League Малайзія | 68,9% | 132 |
| 5. Тайська ліга 2 Таїланд | 67,3% | 284 |
| 6. Дивізіон 2, Зх. Йоталанд Швеція | 66,5% | 182 |
| 7. Denmark Series - Group 1 Данія | 65,6% | 125 |
| 8. Premier Intermediate League Північна Ірландія | 65,4% | 162 |
| 9. Про-ліга Саудівська Аравія | 65,4% | 182 |
| 10. Ліга зірок Катар | 65,2% | 132 |
| 11. Національний дивізіон Люксембург | 64,8% | 182 |
| 12. Сі-ліга Камбоджа | 64,7% | 133 |
| 13. Ерсте дивізі Нідерланди | 64,5% | 380 |
| 14. 1-ша ліга Промоушн Швейцарія | 64,2% | 240 |
| 15. Дивізіон 2, Норрланд Швеція | 63,7% | 182 |
| 16. Дивізіон 2, Пд. Йоталанд Швеція | 63,7% | 182 |
| 17. Сегунда дивізіон Перу | 63,6% | 209 |
| 18. Урвалсдейлд Ісландія | 63,6% | 132 |
| 19. Denmark Series - Group 3 Данія | 63,2% | 125 |
| 20. Суперліга Китай | 62,9% | 240 |
| 21. Ередивізі (жінки) Нідерланди | 62,5% | 144 |
| 22. Чемпіоншип Північна Ірландія | 62% | 192 |
| 23. Еттан, Північ Швеція | 61% | 182 |
| 24. Ередивізі Нідерланди | 60,9% | 312 |
| 25. Перший дивізіон Суринам | 60,9% | 156 |
| 26. Перший дивізіон Саудівська Аравія | 60,8% | 240 |
| 27. Бундесліга U19 Німеччина | 60,7% | 544 |
| 28. V-ліга 1 Вʼєтнам | 60,4% | 182 |
| 29. А-Ліга Австралія | 60,4% | 139 |
| 30. HKFA 1st Division Гонконг, ОАР Китаю | 60,4% | 240 |
| 31. 1-й дивізіон Норвегія | 60,1% | 243 |
| 32. Мейстарадейлдін Фарерські Острови | 60% | 135 |
| 33. NPL Північний Новий Південний Уельс Австралія | 60% | 110 |
| 34. Челлендж-ліга Мальта | 59,9% | 182 |
| 35. Какконен, група B Фінляндія | 59,8% | 132 |
| 36. Тайська ліга 1 Таїланд | 59,8% | 306 |
| 37. 1-ша ліга Латвія | 59,2% | 152 |
| 38. NB I Угорщина | 59,1% | 198 |
| 39. Суперліга Малайзія | 59,1% | 132 |
| 40. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 59,1% | 132 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.