Як часто забивають обидві команди?
Частка матчів, у яких жодна команда не зіграла на нуль.
Про-ліга (Обʼєднані Арабські Емірати) лишає найменше сухих матчів: обидві команди забивають у 70,3% зустрічей.
| Ліга | Забили обидві | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 70,3% | 182 |
| 2. Denmark Series - Group 4 Данія | 65,9% | 135 |
| 3. Юнацька ліга УЄФА Міжнародні | 64,8% | 159 |
| 4. Еттан, Північ Швеція | 64,6% | 240 |
| 5. Premier League Малайзія | 64,5% | 110 |
| 6. Прем'єр-ліга Сінгапур | 64,5% | 107 |
| 7. Denmark Series - Group 2 Данія | 64,4% | 135 |
| 8. Дивізіон 2, Норрланд Швеція | 63,7% | 182 |
| 9. Перший дивізіон Суринам | 63,6% | 239 |
| 10. Про-ліга Бельгія | 63% | 270 |
| 11. 1-й дивізіон Ісландія | 62,9% | 132 |
| 12. Regionalliga - Mitte Австрія | 62,5% | 240 |
| 13. Дивізіон 2, Пн. Йоталанд Швеція | 62,1% | 182 |
| 14. Тведе дивізі Нідерланди | 61,8% | 306 |
| 15. Third Amateur Division - VFV B Бельгія | 61,7% | 240 |
| 16. Суперліга Швейцарія | 61,7% | 180 |
| 17. Челлендж-ліга Швейцарія | 61,7% | 180 |
| 18. Чемпіонат Індії з футболу Індія | 61,5% | 109 |
| 19. Какконен, група A Фінляндія | 61,4% | 132 |
| 20. Чемпіоншип Уельс | 61,3% | 240 |
| 21. А-Ліга Австралія | 61% | 136 |
| 22. Дивізіон 2, Пд. Свеаланд Швеція | 61% | 182 |
| 23. NPL Північний Новий Південний Уельс Австралія | 60,9% | 110 |
| 24. MLS Сполучені Штати | 60,8% | 406 |
| 25. Ерсте дивізі Нідерланди | 60,8% | 380 |
| 26. 1-й дивізіон Фарерські Острови | 60,7% | 135 |
| 27. Чемпіоншип Північна Ірландія | 60,6% | 193 |
| 28. Premier League Беліз | 60,5% | 124 |
| 29. Brisbane Premier League Австралія | 60,4% | 134 |
| 30. V-ліга 1 Вʼєтнам | 60,4% | 182 |
| 31. Прімера дивізіон Коста-Рика | 60,2% | 274 |
| 32. Еттан, Південь Швеція | 60% | 240 |
| 33. 2-й дивізіон Ісландія | 59,8% | 132 |
| 34. Суперліга Китай | 59,6% | 240 |
| 35. Premier Intermediate League Північна Ірландія | 59,5% | 131 |
| 36. Тайська ліга 1 Таїланд | 59,5% | 306 |
| 37. Бундесліга Німеччина | 59,4% | 308 |
| 38. Супереттан Швеція | 59,2% | 240 |
| 39. Другий дивізіон Кіпр | 59,2% | 240 |
| 40. Урвалсдейлд Ісландія | 59,1% | 132 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра.