İlk gol maçı belirliyor mu?
Skoru açan takımın ne sıklıkla kazandığı. Büyük liglerde onda yedi civarında, ama her yerde değil.
Supreme Division Women (Rusya) liginde açılış golü en değerli: ilk atan zamanın %83,1'inde kazanıyor.
| Lig | İlk golü atan kazanır | Maç |
|---|---|---|
| 1. Supreme Division Women Rusya | 83,1% | 835 |
| 2. MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri | 80,1% | 1.494 |
| 3. Naisten Liiga Finlandiya | 77,9% | 629 |
| 4. Moldova Süper Ligi Moldova | 77,7% | 1.204 |
| 5. 1st League - RS Bosna-Hersek | 77,6% | 912 |
| 6. Beta Ethniki Yunanistan | 77,6% | 2.338 |
| 7. Damallsvenskan İsveç | 77,3% | 1.107 |
| 8. Bundesliga (kadınlar) Almanya | 77,1% | 1.107 |
| 9. AXA Women’s Super League İsviçre | 76,9% | 549 |
| 10. Feminine Division 1 Fransa | 76,8% | 1.003 |
| 11. Super League Women Belçika | 76,6% | 749 |
| 12. Kvindeliga Danimarka | 76,6% | 633 |
| 13. Premier Division Cebelitarık | 76,5% | 520 |
| 14. NPFL Nijerya | 76,5% | 2.134 |
| 15. 1st Division Arnavutluk | 76,4% | 2.530 |
| 16. Liga Premier Serie A Meksika | 76,1% | 1.736 |
| 17. Toppserien Norveç | 76% | 672 |
| 18. Druha Liga Ukrayna | 76% | 1.618 |
| 19. Moğolistan 1. Ligi Moğolistan | 75,3% | 578 |
| 20. Premier League Gana | 75,2% | 1.830 |
| 21. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 75% | 1.350 |
| 22. WE League Japonya | 74,9% | 514 |
| 23. Super League 2 Yunanistan | 74,7% | 1.942 |
| 24. Serie A Women İtalya | 74,5% | 986 |
| 25. Meistriliiga Estonya | 74,4% | 2.686 |
| 26. Brasileiro Women Brezilya | 74,4% | 995 |
| 27. 1. Division Kazakistan | 74,4% | 1.139 |
| 28. Liga 3 Gürcistan | 74,3% | 561 |
| 29. Eredivisie Women Hollanda | 74,2% | 817 |
| 30. FA WSL İngiltere | 74,1% | 1.001 |
| 31. 1. Division Women Norveç | 74,1% | 537 |
| 32. Persha Liga Ukrayna | 73,9% | 3.186 |
| 33. Second League - Group 1 Rusya | 73,9% | 1.487 |
| 34. Letonya 1. Ligi Letonya | 73,8% | 943 |
| 35. 1a Divisió Andorra | 73,7% | 746 |
| 36. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 73,7% | 3.159 |
| 37. Ligue 2 Cezayir | 73,7% | 1.788 |
| 38. Ermenistan Süper Ligi Ermenistan | 73,7% | 1.750 |
| 39. Tercera División RFEF - Group 11 İspanya | 73,6% | 2.037 |
| 40. Campionato San Marino | 73,6% | 1.656 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Biten her maçın ilk golü, dakikaya ve sıraya göre. Kendi kalesine goller, yazıldığı takıma sayılır.